اخبار

نیمه اول، گامی محکم

ابر زس در نیمه اول سال 1400

تقریبا 6 ماه از سال 1400 هم گذشت و توی این مدت ابر زس کارهای ریز درشت زیادی انجام داده. قدم‌های بزرگی و محکمی برداشتیم و با چالش‌های بزرگی هم روبرو بودیم و مثل همیشه دوست داریم روند کاری و رشد خودمون رو باهاتون به اشتراک بذاریم.

بهبود عملکرد سایت

یکی از دغدغه‌های همیشگی ابر زس، بهبود تجربه مشتریان در کار با وب سایت و داشبورد خدمات ابری زس بوده. در ماه‌های پایانی سال ۹۹، تکنولوژی فرانت‌اند و بک‌اند سایت رو بعد از 7 سال به صورت کامل تغییر دادیم. و در ادامه در نیمه ابتدایی سال 1400 تلاش کردیم با توجه به تجربه کاربری و نظرات شما این تغییرات هرچه بیشتر همسو با سلایق شما عزیزان باشد.

عملکرد وبسایت

گسترش زیرساخت‌ها

یکی دیگه از کارهای مهمی که توی نیمه اول سال انجام دادیم، افزایش 27 رک سرور از به روز‌ترین سرورهای موجود در بازار ایران بود که به ظرفیت زیرساخت ابری خودمون  اضافه کردیم. در این راستا علاوه بر تقویت و گسترش منابع دیتاسنترهای قبلی، دو دیتاسنتر دیگر نیز به مراکز داده ابر زس اضافه شده است.
تمامی زیرساخت هامون همچنان قابلیت disaster recovery رو دارند و دیتاها رو در 3 لایه متفاوت می‌نویسیم که همواره از اطلاعات و داده های شما محافظت کنیم.
همین افزایش منابع و تعدد دیتاسنترها، باعث شده که بتونیم سرویسی با کیفیت و آپتایم بسیار بالا به مشتریانمون ارائه بدیم.

گسترش زیرساخت

DNS ابری

سرویس DNS ابری، قابلیت مدیریت دامنه و اختصاص دامنه به سرورهای ابری توسط پنل را به مشتریان می‌دهد. با استفاده از این قابلیت مشتریان می‌توانند پس از ایجاد سرور های ابری خود، بر روی هر یک از آنها دامنه و یا زیر دامنه مشخص تعریف کنند و خدماتشان را بر روی دامنه تعریف شده به مشتریان خود ارائه دهند.

dns ابری

فایروال ابری

سرویس فایروال ابری در پنل زس، توانایی باز و بسته کردن پورت و اعمال قوانین و سیاست های امنیتی است که مشتریان می‌توانند با استفاده از این قابلیت قوانین و سیاست‌های امنیتی را توسط داشبورد مدیریت ابر بر روی سرورهای خود تعریف نمایند و سطح دسترسی به سرور خود را مشخص کنند.

فایروال ابری

سرویس‌های مدیریت شده

سرویس‌های مدیریت شده ابر زس که در سال 1399 راه‌اندازی شده بود و شامل خدمات مدیریت محتوا، دیتابیس، آموزش الکترونیک، فروشگاه اینترنتی، زیرساخت، پیام رسان و ایمیل سازمانی و مدیریت پروژه در 6 ماهه نخست امسال با تغییراتی جهت بهینه تر شدن و کارآیی هرچه بیشتر مواجه شد. ابر زس با هدف حذف دغدغه راه‌اندازی سرویس، عدم نیاز به قرارداد اضافه برای راه اندازی سرویس و حذف دغدغه های Devops شما این تغییرات را در این سرویس‌های مدیریت شده اعمال کرده است.

managed services

ادامه راه…

ابر زس به عنوان اولین اپراتور ابری در کشور، با ارائه سرویس‌های زیر ساخت (IaaS) توانست رضایت بالای مشتریان خود را در ابعاد مختلف از جمله کیفیت سرویس، پشتیبانی چند لایه، ارائه قابلیت های متناسب با نیاز مشتری، جلب نماید.
با پیشرفت روزافزون جامعه IT  کشور و به روز شدن نیازها در موازات این پیشرفت، ابر زس در راستای هدف خود که رفع کمبودها و اعتلای جامعه IT ایران است  اقدام به راه اندازی سرویس‌های جدیدی کرده که طی 6 ماهه دوم سال 1400 از این سرویس‌ها رونمایی خواهد شد.
سرویس PaaS (Platform as a Service) که محبوبیت زیادی در بین توسعه دهندگان کشور دارد در مرحله اول، و در ادامه سرویس (marketplace) که ابزارها و سرویس‌های مختلفی را شامل می‌شود در چند ماه آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
همچنین در این بازه قصد داریم با دعوت از برخی شرکت‌ها برای ارائه سرویس مشترک دعوت کرده و خدمات بسیار جذابی را به شما همراهان عزیز ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

دریافت سرویس تست رایگان

ارتباط با ابر زَس

تلفن:        91078149 –  021

ایمیل:       Sales@XaaS.ir