محصولات
راهکار‌ها
راهکارهای سازمانی
ایستگاه ابری
قیمت‌گذاری
صفحه اصلی /

خرید دیتاسنتر ابری

پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین زیرساخت ابری با نهایت کارایی

دیتاسنتر ابری یا VPC، تمامی امکانات یک دیتاسنتر فیزیکی پیشرفته را روی محیط ابر فراهم می‌کند. با خرید وی پی سی، هر آنچه را که از زیرساخت قدرتمند سرور متصور هستید، بدون هر گونه محدودیت در سخت‌افزار و منابع شبکه، طراحی کنید، بسازید و برای همیشه از دغدغه راه‌اندازی و نگهداری تجهیزات سخت‌افزاری دیتاسنتر رها شوید.

خرید دیتاسنتر ابری

دیتاسنتر ابری؛ تمامی امکانات یک دیتاسنتر فیزیکی اما روی محیط کلود

سرویس وی پی سی، خدمتی در لایه زیرساخت ابری‌ست (Infrastructure as a Service) و به کسب‌وکار شما اجازه می‌دهد تا هر کاری را که با یک دیتاسنتر فیزیکی انجام می‌دهید، این بار روی دیتاسنتر ابری خود اجرا کنید. با انتقال زیرساخت‌های سنتی و فیزیکی به دیتاسنتر ابری، این فرصت برای سازمان یا شرکت شما فراهم می‌شود که یک زیرساخت ابری امن، سریع، قابل گسترش و به صرفه را برای اجرای برنامه‌های کاربردی و حیاتی خود ایجاد کنید. با خرید وی پی سی، پنل ادمین Open Stack که توسط ابر زَس شخصی‌سازی شده در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید تمامی زیرساخت ابری خود را در یک فضای یکپارچه و پیشرفته مدیریت کنید. همچنین در صورتی که سازمان شما نیاز به بالاترین سرعت ذخیره‌سازی دارد می‌‌توانید از لوکال استوریج سریع دیتاسنتر ابری زَس بهره‌مند شوید.

دیتاسنتر ابری، کامل‌ترین زیرساخت ابری
پنل کاربری وی پی سی؛ محیطی یکپارچه برای مدیریت زیرساخت ابری

پنل کاربری دیتاسنتر ابری، امکانات مدیریتی پیشرفته تمامی VMها را در محیط یکپارچه در اختیارتان قرار می‌دهد. این پنل تحت وب که بر اوپن استک مبتنی است، توسط ابر زَس سفارشی‌سازی شده تا پاسخگوی تمامی نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌ها باشد.

1 مشاهده لحظه‌ای منابع و زیرساخت‌ها
2 مدیریت توپولوژی شبکه
3 مدیریت یکپارچه ماشین‌های مجازی
4 پیاده‌سازی Load Balancer
5 نظارت بر معماری زیرساخت
6 مدیریت فایروال پیشرفته
7 مدیریت دیسک‌های مجازی
مشاهده منابع در پنل دیتاسنتر ابری زَس

امکانات وی پی سی

دیتاسنتر ابری زَس روی زیرساخت قوی، سریع و اختصاصی کلود ساخته می‌شود و منابع این سرویس به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

پنل پیشرفته مدیریت VMها در دیتاسنتر ابری

پنل پیشرفته مدیریت سرورها

با پنل پیشرفته تحت وب، مدیریت همه VMها را در یک محیط کاربری واحد در دست بگیرید.

بارگذاری ایمیج دلخواه در پنل کاربری وی پی سی

بارگذاری ایمیج دلخواه شما

در وی پی سی، ایمیج‌های زَس را انتخاب کنید یا ایمیج سیستم‌عامل یا والیوم دلخواه را آپلود نمایید.

منابع و تعداد آی‌پی نامحدود با خرید VPC

منابع و تعداد آی‌پی نامحدود

با خرید وی پی سی، بدون نگرانی از محدودیت منابع یا تعداد آی‌پی، همه سرورهای خود را بسازید.

پیاده‌سازی معماری ابری دلخواه با خرید وی پی سی

پیاده‌سازی معماری ابری دلخواه

پیچیده‌ترین سناریوهای معماری ابری را که متصور هستید، در پنل دیتاسنتر ابری پیاده کنید.

مقایسه ویژگی‌های «دیتاسنتر ابری» و «سرور ابری»

مقایسه سرور ابری و دیتاسنتر ابری
دیتاسنتر ابری دیتاسنتر ابری
  • ساخت خودکار سرور با OS نصب شده
  • پنل تحت وب پیشرفته
  • کنسول وب دسترسی به سرور
  • پشتیبانی رایگان ۲۴/۷
  • مدیریت فایروال پیشرفته
  • ارتقا یا کاهش سریع منابع
مشاهده بیشتر

خرید VPC بر اساس نیازهای شما

برای خرید وی پی سی می‌توانید منابع دلخواه خود را دقیقا به میزانی که نیاز دارید انتخاب کنید و دیتاسنتر ابری را در یک دقیقه تحویل بگیرید.

ابر
پردازنده
4 Core
ابر
حافظه
4 GB
ابر
دیسک
50 GB
ابر
آی پی
1 IP
ابر
تعداد سرور
1 srv
ابر
ترافیک
50 GB
هزینه خرید دیتاسنتر ابری 887,600 تومان خرید دیتاسنتر

کاربردهای دیتاسنتر ابری

وی پی سی حوزه‌های متنوعی از کاربردهای پیشرفته را شامل می‌شود.

اجرای راهکارهای کانتینری با خرید وی پی سی

پیاده‌سازی راهکارهای مبتنی بر کانتِینر

با دیتاسنتر ابری، راهکار مبتنی بر کانتینر دلخواه خود از جمله داکر سوارم، کوبرنتیز، اوپن شیفت، مزوس یا نومد را راه‌اندازی کنید و از سرعت بالای اجرای نرم‌افزارها، بهینگی بالاتر در استفاده از منابع و سرویس‌دهی همیشگی به کاربران بهره‌مند شوید.

پیاده‌‌سازی راهکارهای پیچیده با وی پی سی

پیاده‌سازی برنامه‌ها و راهکارهای پیچیده

با خرید دیتاسنتر ابری می‌توانید پاسخی برای اجرای راهکارهای نرم‌افزاری پیچیده چندلایه یا راهکارهای با نیاز پردازشی بالا بیابید و چیدمان سرورهای خود را طراحی کرده و پیچیده‌ترین معماری ابری مورد نیازتان را پیاده‌سازی نمایید.

اجرای HA با خرید دیتاسنتر ابری

اجرای راهکارهای HA

با راه‌اندازی سرویس‌ها در چندین سرور، از امکان افزایش دسترسی‌پذیری سرویس‌ها (High Availability) بهره‌مند می‌شوید و حتی با از دسترس خارج شدن یکی از سرورها، اطمینان پیدا می‌کنید که سرورهای جایگزین، دسترسی همیشگی را تصمین می‌کنند.

دسترسی به منابع نامحدود با خرید VPC

پاسخی برای نیاز به منابع نامحدود

با خرید VPC، به تعداد هسته پردازنده، میزان رم، استوریج و تعداد آی‌پی نامحدود دسترسی دارید. همچنین می‌‌توانید اطمینان داشته باشید که با بزرگ‌شدن ابعاد سازمان در آینده، با مشکل محدودیت در منابع مواجه نمی‌شوید و در هر لحظه می‌توانید منابع را افزایش دهید.

پیاده‌سازی لود بالانسینگ با خرید دیتاسنتر ابری

اجرای لود بالانسینگ

با VPC می‌توانید برای کسب‌وکارتان که با افزایش ناگهانی بار کاری مواجه می‌شود، Load Balancing را پیاده‌سازی نمایید. به این ترتیب بار کاری، بر اساس الگوریتم مشخص، به صورت خودکار بین سرورهای شما توزیع می‌شود و سرورها همیشه در دسترس باقی می‌مانند.

دیتاسنتر ابری چیست؟

هرآنچه باید قبل از خرید دیتاسنتر ابری «زَس» بدانید.

مزایای دیتاسنتر ابری

هر آنچه از قوی‌ترین زیرساخت ابری انتظار دارید را با خرید وی پی سی تجربه کنید.

دیتاسنتر ابری مبتنی بر پنل اوپن استک اختصاصی
دسترسی به پنل اوپن استک شخصی‌سازی شده توسط ابر زَس
پنل کاربری دیتاسنتر ابری، یک رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب را برای مدیریت VMها در یک فضای یکپارچه فراهم می‌کند. در این پنل می‌توانید مدیریت تمامی جزئیات VMها، والیوم‌ها، اسنپ‌شات‌ها، SDN، لود بالانسینگ، رول‌های فایروال و … را، خود به عهده بگیرید.
اجرای لود بالانسینگ در وی پی سی
پیاده‌سازی لود بالانسینگ
توزیع بار در زیرساخت‌های ابری از ویژگی‌های حیاتی است. دیتاسنتر ابری زَس امکان توزیع بار کاری را فراهم می‌کند تا اطمینان داشته باشید سرویس‌های شما همیشه در دسترس کاربران باقی می‌ماند.
بارگذاری ایمیج سیستم‌عامل یا والیوم در وی پی سی
بارگذاری ایمیج دلخواه سیستم‌عامل یا والیوم
در پنل وی پی سی می‌‌توانید ایمیج‌های آماده زس را برای نصب سیستم‌عامل انتخاب کنید یا ایمیج سیستم‌عامل یا والیوم دلخواه خود را بارگذاری نمایید و از روی آنها VM دلخواه خود را بسازید.
اجرای پشتیبان‌گیری خودکار با خرید VPC
پشتیبان‌گیری خودکار
قابلیت DRaaS‌ در دیتاسنتر ابری امکان پشتیبان‌گیری خودکار از VMها را فراهم می‌کند تا در صورت وقوع هر مشکل یا سانحه، به سرعت بتوانید به نسخه بکاپ دلخواه خود باز گردید.
ایجاد اسنپ‌شات در وی پی سی
اسنپ‌شات
با استفاده از اسنپ‌شات می‌توانید از هر VM خود یک ایمیج تهیه کنید و به سادگی یک VM مشابه دیگر را روی دیتاسنتر ابری زَس یا هر زیرساخت ابری دیگر بازنشانی نمایید.
مدیریت SDN در دیتاسنتر ابری
مدیریت SDN
با SDN، بدون به‌کار گرفتن تجهیزات فیزیکی اضافی، شبکه‌های پیچیده را ایجاد و مدیریت کرده و رول‌های فایروال دلخواه خود را در گروه‌های متعدد ایجاد نمایید. کافی‌ست هر تعداد گروه شامل صدها رول را به VMهای دلخواه مرتبط کنید تا به سرعت بر آنها اعمال شود.
منابع نامحدود با خرید وی پی سی
منابع نامحدود
در پنل دیتاسنتر ابری، می‌توانید VMهای متنوع را بسازید و به هر کدام، منابع دلخواه را تخصیص دهید. همچنین در هر لحظه حین استفاده از سرویس امکان کاهش یا افزایش سریع منابع هر VM یا کل وی پی سی برای‌تان فراهم است.
تماس با متخصصان ابر زَس برای خرید دیتاسنتر ابری

راهنمای خرید دیتاسنتر ابری

نیازهای کسب‌وکار شما اولین چیزی‌ست که قبل از تعیین منابع وی پی سی خود باید به آن توجه کنید. بنابراین برای انتخاب درست، ابتدا مواردی شامل نیازهای امنیتی، الزامات فناوری، بارهای کاری متغیر و حجم کاری حساس به داده و … را برای کسب‌وکار خود مشخص نمایید. دیتاسنتر ابری زَس امکان انتخاب میزان متغیری از منابع را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید هر بخش از منابع را به دلخواه خود به VMها اختصاص دهید و حتی منابع را بین VMها جابجا نمایید. قبل از اینکه دیتاسنتر ابری خود را بسازید، اولویت‌بندی و نیازهای‌تان را با کارشناسان ما مطرح کرده و مشاوره فنی بگیرید.

خرید دیتاسنتر ابری در ۳ مرحله و با تحویل در کمتر از یک دقیقه
ثبت‌نام و خرید دیتاسنتر ابری
انتخاب منابع وی پی سی
انتخاب کیفیت سرویس دیتاسنتر ابری
ورود به داشبورد

چه چیزی دیتاسنتر ابری «زَس» را متفاوت می‌کند:

امکان انتخاب سطح کیفی سرویس وی پی سی
قابلیت انتخاب سطح سرویس
پشتیبانی دائمی دیتاسنتر ابری
پشتیبانی 365 / 24 / 7
زیرساخت ایمن دیتاسنتر ابری
زیرساخت‌های ایمن
پنل جامع وی پی سی
داشبورد ابری یکپارچه و جامع
کیفیت بالای سخت‌افزار دیتاسنتر ابری
کیفیت بالای CPU، RAM و استوریج
پشتیبانی فنی رایگان سرویس دیتاسنتر ابری
پشتیبانی فنی رایگان
دانلود کاتالوگ سرویس‌های زیرساخت ابری زَس

کاتالوگ سرویس‌های زیرساخت ابری زَس

در کاتالوگ، درباره «سرویس‌های زیرساخت ابری زَس» بیشتر بخوانید.

دیگر خدمات پرکاربرد

سوالات متداول

پاسخ‌های کوتاه برای پرسش‌های رایج کاربران

دیتاسنتر ابری یا وی پی سی، خدمتی در لایه زیرساخت ابری‌ست (Infastructure as a Service) که همه امکانات یک دیتاسنتر فیزیکی را روی محیط ابری برای شما فراهم می‌سازد. با خرید VPC از هزینه خرید و نیز پیچیدگی‌های راه‌اندازی و نگهداری دیتاسنترهای فیزکی رها شده و بر کسب‌وکار خود و راه‌اندازی سرویس‌های مورد نیاز متمرکز می‌شوید.

سازمان‌ها و شرکت‌ها از دیتاسنتر ابری برای اجرای برنامه‌ها، ایجاد و نگهداری پایگاه‌های داده، میزبانی و راه‌اندازی وب‌سایت‌ها، راه‌اندازی راهکارهای پشتیبان‌گیری و … استفاده می‌کنند. در واقع می‌توانند هر کاری را که تا قبل از این، در دیتاسنترهای فیزیکی انجام می‌دادند در وی پی سی نیز به سادگی و با مقیاسی نامحدود و با دسترسی به یک پنل مدیریتی یکپارچه برای تمامی سرورها، انجام دهند. همچنین سازمان‌ها با خرید VPC برای همیشه دغدغه راه‌اندازی، نگهداری و هزینه‌های عملیاتی سرورها را از خود دور می‌کنند.

با خرید VPC ابر زَس از پشتیبانی فنی رایگان و به صورت ۲۴/۷/۳۶۵ بهره‌مند می‌شوید که به روش‌های مختلف در دسترس شما است.

برای این‌ کار به مهارت برنامه‌نویسی یا دانش فنی خاصی نیاز ندارید! همه مراحل برای شما ساده‌سازی و از پیش آماده شده است. ابتدا از طریق پنل کاربری ابر زَس، منابع و سطح کیفی سرویس مورد نظر خود را انتخاب کرده و اقدام به خرید دیتاسنتر ابری کنید. پس از پرداخت هزینه، بلافاصله سرویس را دریافت کرده و ایجاد سرور و تخصیص منابع به آن را آغاز نمایید.

قیمت‌ها بسته به میزان منابع و سطح کیفی سرویسی که انتخاب می‌کنید متفاوت است. تعداد هسته‌های پردازنده، میزان رم و فضای ذخیره‌سازی، تعداد آدرس آی‌پی، میزان ترافیک و سطح کیفیت سرویس از جمله فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت هستند.

امنیت داده‌ها در تمامی محصولات و خدمات «زس» اولویت اصلی‌ست. این امر در مورد دیتاسنتر ابری نیز صدق می‌کند. زیرساخت امنیتی دیجیتال و فیزیکی ابر «زس» از داده‌های شما به طور جامع محافظت می‌کند. با دیتاسنتر ابری «زس»، نه تنها از انتقال داده‌های رمزگذاری شده، بلکه از ذخیره‌سازی رمزگذاری شده و پشتیبان‌گیری منظم از داده‌ها نیز بهره‌مند می‌شوید. همچنین مراکز داده ما، شامل سرورهای مدرن با کارایی بالا و لایه‌های محافظتی‌ فیزیکی و دیجیتالی است که از تمامی سرویس‌های وی پی سی در برابر حملات ناخواسته محافظت می‌کند.

با خرید دیتاسنتر ابری به پنل اوپن استک شخصی‌سازی شده توسط ابر زَس دسترسی پیدا می‌کنید که امکان ایجاد، پیکربندی و مدیریت تمامی VMها را در محیطی یکپارچه فراهم می‌کند. VPC زَس همچنین امکان پیاده‌سازی لود بالانسینگ، پشتیبان‌گیری خودکار، ذخیره اسنپ‌شات، بارگذاری ایمیج دلخواه والیوم یا سیستم‌عامل و مدیریت SDN را در اختیارتان قرار می‌دهد. دیگر مزایای وی پی اس شامل کاهش هزینه راه‌اندازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، آپ‌تایم و امنیت بالا، کنترل کامل بر سرورها و منابع آنها، مهاجرت آنی، خودکار و بدون قطعی سرویس به سخت‌افزار سالم در صورت خراب شدن هر سخت‌افزار (Live Migration) و رهایی از فرایندهای پیچیده و پر هزینه نگهداری سخت‌افزارهای سرور است.

مجموعه‌هایی که از دیتاسنتر ابری «زَس» استفاده کرده‌اند.

بیمه دی
خدمات مالی و بیمه بیمه دی

تحول دیجیتال و استفاده از فناوری‌های مدرن در حال حاضر یکی از روندهای پویا در صنعت بیمه است. شرکت «بیمه دی» به عنوان یکی از مجموعه‌های بیمه‌ای پیشرو در این حوزه شناخته می‌شود و یکی از دغدغه‌ها و موضوعات مهم برای آن‌ها در بخش IT، استفاده از قابلیت افزایش یا کاهش منابع در لحظه و کنترل و بهینه‌سازی هزینه‌ها بوده که راه‌حل آن را در استفاده از فناوری ابری پیدا کردند. آن‌ها تمایل داشتند تا وارد بازی سخت و پیچیده خرید و نگهداری دیتاسنترهای سنتی با دغدغه‌های تمام‌نشدنی‌اش نشوند! و اینجا آغاز همکاری و همراهی بیمه «دی» و ابر «زس» برای راه‌اندازی «دیتاسنتر ابری» بود.