محصولات
راهکار‌ها
راهکارهای سازمانی
ایستگاه ابری
قیمت

سرورهای ابری مقیاس‌پذیر، ایمن و با بهره‌وری بالا

سرورهای ابری «زَس» روی زیرساخت قدرتمند ابری ساخته می‌شوند و در صورت تقاضا، به صورت اختصاصی برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرند. با خرید سرور ابری «زس»، تجربه‌ای متفاوت از ابرها به دست آورید.

خرید سرور ابری مجازی

خرید سرور ابری با طرح های پیشنهادی ابر زس

طرح‌های پیشنهادی ابر «زس» با مجموعه‌ای متعادل از منابع، برای هر سطحی از تقاضا استفاده می‌شوند و در عین حال مقرون به صرفه نیز هستند.
این طرح‌ها متناسب با نیاز شما به صورت ساعتی و یا ماهانه در دسترس هستند.
عمومی
نام سپیدار
پردازنده 4 CPU
حافظه (Memory) 4 GB
ذخیره سازی 50 GB SSD
279,200 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
نام کاج
پردازنده 4 CPU
حافظه (Memory) 8 GB
ذخیره سازی 100 GB SSD
431,200 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
نام سرو
پردازنده 8 CPU
حافظه (Memory) 8 GB
ذخیره سازی 100 GB SSD
546,400 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
نام بید
پردازنده 16 CPU
حافظه (Memory) 8 GB
ذخیره سازی 100 GB SSD
776,800 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
نام افرا
پردازنده 16 CPU
حافظه (Memory) 16 GB
ذخیره سازی 200 GB SSD
1,080,800 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
نام راش
پردازنده 16 CPU
حافظه (Memory) 32 GB
ذخیره سازی 400 GB SSD
1,669,600 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
ساخت سرور ابری سفارشی متناسب با نیاز شما

محدود به انتخاب از بین طرح‌های پیشنهادی نیستید. منابع دلخواه خود را دقیقا به اندازه‌ای که نیاز دارید انتخاب کنید و سرور ابری مدنظر را بسازید.

حافظه
4 GB
پرازنده
4 Core
دیسک
50 GB
هزینه سرور ابری 279,200 تومان خرید سرور

تمام برنامه‌ها و سیستم‌عامل‌هایی که به دنبال آن هستید!

سرورهای ابری خود را با نسخه‌های از پیش نصب شده به‌روزترین سیستم عامل‌ها و برنامه‌ها ایجاد کنید.

سرور ابری ویندوز
سرور ابری لینوکس

در ابر «زَس»، طیف متنوعی از توزیع‌های لینوکس در دسترس شماست و می‌توانید با انتخاب دقیق توزیع موردنظر خود، سرور ابری لینوکسی خود را ایجاد کنید.

بازارچه ابری (به‌زودی)

در ابر «زَس»، طیف متنوعی از توزیع‌های لینوکس در دسترس شماست و می‌توانید با انتخاب دقیق توزیع موردنظر خود، سرور ابری لینوکسی خود را ایجاد کنید.

CentOS 7.8

CentOS 7.8

Mikrotik RouterOS

Mikrotik RouterOS

Debian 11

Debian 11

Ubuntu 18.04

Ubuntu 18.04

AlmaLinux 8.6

AlmaLinux 8.6

pfSense CE

pfSense CE

Rocky 8.6

Rocky 8.6

Ubuntu 22.04

Ubuntu 22.04

Fedora 36

Fedora 36

سرور ابری زس در 2 دقیقه

هرآنچه باید قبل از خرید در مورد سرور ابری «زَس» بدانید.

مزایای سرور ابری «زس»

از تمام قابلیت‌های ابری «زس» برای ایجاد زیرساخت‌های توسعه استفاده کنید.
مزایای سرور ابری

مقیاس‌پذیری

با منابعی که نیاز دارید، سریع و آسان شروع کنید! سپس با توجه به نیاز کسب‌وکارتان، تنها با چند کلیک منابع خود را افزایش دهید و بارهای کاری بیشتر را مدیریت کنید.

اطمینان بالا

با استفاده از فناوری رایانش ابری و به کارگیری استخری از منابع، اتصالی مطمئن، بدون وقفه و با سرعت بالا را روی سرورهای ابری تجربه کنید.

بهینه‌سازی منابع

با سرورهای ابری، علاوه بر بهینه‌سازی منابع مالی جهت خرید سخت‌افزار و فرآیند پیچیده نگهداری از آن‌ها، تمرکز تیم زیرساخت خود را بر هسته اصلی کسب‌وکار معطوف کنید.

امنیت پیشرفته

بالاترین سطح محافظت به همراه آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی و کنترل دسترسی دقیق، به طور مداوم در هر یک از سرورهای «زس» انجام می‌شود تا خدمات ابری شما ایمن، ایمن و ایمن‌تر نگه داشته شوند!

انعطاف‌پذیری

با تغییر نیازهای کسب‌وکارتان هیچ محدودیتی برای افزایش یا کاهش میزان منابع مورد تقاضای شما وجود ندارد! در ابر «زس»، در عرض چند ثانیه بدون هیچ محدودیتی منابع خود را تغییر دهید.

کاربری راحت

داشبورد مدیریت ابری «زس» با پیکربندی از پیش انجام‌شده سرورهای ابری، امکان ایجاد هر تغییری را در کمترین زمان ممکن و با سهولت بالا برای شما مهیا کرده است.

کاربرد سرورهای ابری

کاربرد سرورهای ابری در هر صنعت یا حوزه‌ای که خدمات و یا محصولاتی در فضای آنلاین ارائه می‌گردد به چشم می‌خورد که قسمتی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌بینیم

Disaster Recovery (بازیابی خطاها و بلایا)

بازیابی فاجعه، حوادث یا خطاها برای هر کسب‌وکاری حیاتی است. از آنجایی که هر حادثه‌ای در بخش زیرساخت‌های IT یک مجموعه باعث هدر رفتن زمان و هزینه آن‌ها می‌شود، DR کار می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که کسب‌وکار شما می‌تواند در صورت بروز هر خطایی به سرعت بهبود یابد و بدون هیچ اختلالی به فعالیت خود ادامه دهد.

بار کاری متغیر استارتاپ‌ها

یک مثال رایج کاربرد سرور ابری استفاده از یک ابر عمومی برای بارهای کاری موقت، فصلی یا متغیر است که در صورت نیاز باید منابع را به سرعت افزایش داد و در این موارد، استفاده از سرورهای ابری بهترین راه‌حل ممکن برای مقیاس‌پذیری زنده و لحظه‌ای‌ست که از نیازهای کلیدی استارتاپ‌هاست.

محیط مناسب برای آزمون و خطا

یکی از مهم‌ترین کاربردهای سرورهای ابری امکان انجام دادن آزمون و خطاهای بسیار برای توسعه محصولات و خدمات مختلف است تا بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانید روی هر ایده‌ و طرحی کار کنید و پتانسیل و سرعت توسعه کسب‌وکار خود را افزایش دهید.

بکاپ‌گیری منظم و مطمئن

بدون هیچ شکی زیرساخت‌های ابری مطمئن‌ترین و بهترین گزینه برای اطمینان از وجود پشتیبان‌گیری‌های منظم و همیشگی‌ برای داده‌های شماست و همینطور بازیابی نسخه های پشتیبان از ابر سریع است و می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا از دست دادن داده‌های فاجعه بار جلوگیری کنند.

راه اندازی وب‌سایت و سرویس های سازمانی

سازمان‌هایی که توسعه محصولات و راه‌اندازی خدمات جدید را در فرآیندهای کاری خود دارند، با توجه به غیر قابل پیش‌بینی بودن میزان منابع مورد نیازشان بهینه‌ترین و هوشمندانه‌ترین انتخاب برای آن‌ها استفاده از سرورهای ابری است، تا به کمک قابلیت های آن دیگر دغدغه‌ای برای پشتیبانی زیرساختی خود نداشته باشند.

راهنمای خرید سرور ابری

در نظر داشته باشید که انتخاب سرور ابری به نیازهای یک مجموعه بستگی دارد. با این حال، انتخاب درست، اغلب به ترکیبی از نیازهای امنیتی، الزامات فناوری، بارهای کاری متغیر و حجم کاری حساس به داده و… بستگی دارد. در ابر «زس» سرورها و سایر زیرساخت‌ها از طریق داشبورد یکپارچه ابری در اختیار شما قرار می‌گیرد. قبل از اینکه سرور ابری خود را بسازید، هنگام انتخاب از بین گزینه‌های رایانش ابری، اولویت بندی نیازهای خود را به کمک مشاوران ما انجام دهید.

در نگاه کلی می‌توانید مراحل زیر را در هنگام انتخاب سرور ابری دنبال کنید
ثبت نام در پنل زس
انتخاب سیستم عامل
انتخاب کیفیت سرویس
ورود به داشبورد

چه چیزی سرورهای ابری «زس» را متفاوت می‌کند؟

قابلیت انتخاب سطح سرویس
قابلیت انتخاب سطح سرویس
پشتیبانی 365 / 24 / 7
پشتیبانی 365 / 24 / 7
زیرساخت‌های ایمن
زیرساخت‌های ایمن
داشبورد ابری یکپارچه و جامع
داشبورد ابری یکپارچه و جامع
کیفیت بالای CPU، RAM و حافظه‌ها
کیفیت بالای CPU، RAM و حافظه‌ها
پشتیبانی فنی رایگان
پشتیبانی فنی رایگان

سوالات متداول

پاسخ‌های کوتاه برای پرسش‌های رایج کاربران

سرور ابری یک سرور مجازی پیشرفته است که زیرساخت فناوری اطلاعات کامل و مبتنی بر وب شامل قدرت پردازش، فضای ذخیره سازی، فناوری شبکه و… را در اختیار شما قرار می‌دهد. با سرور ابری شما دیگر نیازی به سخت افزار سرور فیزیکی خود ندارید! شما به راحتی می‌توانید داده‌ها را بر بستر وب یا مستقل از مکان، پردازش، تبادل، ایمن‌سازی و مدیریت کنید.

برخلاف سرورهای مجازی، که در آن شما فقط می‌توانید از منابع سرور تا حد مشخصی استفاده کنید، سرورهای ابری با مقیاس‌پذیری مشخص می‌شوند. اگر نیازهای شما تغییر کند، می‌توانید منابع سرور اختصاص داده شده را در هر زمان و به صورت Real Time افزایش یا کاهش دهید و صورت‌حساب بر اساس منابعی است که استفاده می‌کنید، به این معنی که شما فقط برای آنچه واقعاً استفاده می‌کنید پرداخت می‌کنید.

امنیت داده‌ها در تمامی محصولات و خدمات «زس» اولویت اصلی‌ست. این امر در مورد تمامی بسته‌های میزبانی سرور ابری ما نیز صدق می‌کند. با سرور ابری «زس»، نه تنها از انتقال داده‌های رمزگذاری شده، بلکه از ذخیره‌سازی رمزگذاری شده و پشتیبان‌گیری منظم از داده‌ها نیز بهره‌مند خواهید شد. زیرساخت امنیتی دیجیتال و فیزیکی ابر «زس» از داده‌های شما به طور جامع محافظت می‌کند.

سرورهای ابری مزایای متعددی از جمله: افزایش انعطاف‌پذیری، مقرون به صرفه بودن، مقیاس‌پذیری، امنیت، قابلیت اطمینان و قدرت پردازش را ارائه می‌دهند. یک سرور ابری شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا از هزینه‌های بالا برای تهیه، استقرار، مدیریت و ارتقاء سرورهای فیزیکی در محل، خودداری کنند. یک سرور ابری، توان پردازشی را بر حسب تقاضا فراهم می‌کند و با تغییر نیازمندی‌های منابع، مقیاس‌پذیری آسان را ممکن می‌سازد. با یک سرور ابری، شرکت‌ها فقط برای منابعی که مصرف می‌کنند پرداخت می‌کنند و به کاهش قابل توجه هزینه‌ها کمک می‌کنند.

سه نوع اصلی از سرورهای ابری وجود دارد: سرورهای عمومی یا Publicکه در این حالت منابع پردازشی بین کاربران به اشتراک گذاشته می‌شود، سرورهای اختصاصی یا Private که منابع سرور به اشتراک گذاشته نخواهد شد و فقط برای استفاده یک کاربر ایزوله می‌شود و سرورهای ترکیبی یا Hybrid که با توجه به نیاز کاربر می‌تواند ترکیبی از دو حالت عمومی و اختصاصی باشد.

راه‌اندازی یک سرور ابری برای هر کسی که خواهان زیرساخت قدرتمند فناوری اطلاعات با قیمت مناسب است، ارزشمند است. سرور ابری همچنین یک بستر ایده‌آل برای طیف گسترده‌ای از پروژه‌های وب ارائه می‌دهد. موارد دیگر تشخیص زمان مناسب برای خرید سرور ابری عبارتند از: نیاز به بالا آوردن یک وب‌سایت اختصاصی، نیاز به زیرساخت با کارایی بالا برای توسعه‌دهندگان وب، استفاده به عنوان یک سرور بازی با عملکرد بالا، زمانی که قصد راه‌اندازی یک استارتاپ را دارید و هنوز از نیازهای واقعی زیرساخت فناوری اطلاعات خود مطمئن نیستید

هنگام انتخاب یک سرور ابری، با اولویت بندی نیازهای خود بر اساس بودجه، فناوری، اولویت‌ها و قابلیت‌هایی که نیاز دارید شروع کنید، بعد از شناخت درست نیازهای‌تان قدم بعدی انتخاب ارائه‌دهنده یا اپراتور خدمات ابری‌ست. تصمیم مهم دیگر این است که چه نوع اپراتور رایانش ابری برای کسب‌وکار شما مناسب است: ارائه‌دهندگان ابر عمومی، خصوصی یا ترکیبی.

قیمت‌ها بسته به زیرساخت و منابع خاصی که استفاده می‌کنید و همچنین زمان واقعی کارکرد سیستم شما، بسیار متفاوت است. میزان پردازنده، حافظه، فضای دیسک و… از جمله فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت هستند. علاوه بر این سطح خدمات کیفی و پشتیبانی که از آن استفاده می‌کنید نیز روی قیمت نهایی اثر می‌گذارند، کل لیست پکیج‌ها، امکانات و قیمت هر کدام را می‌توانید در بخش طرح‌ها و قیمت‌هاببینید.

قابلیت انتخاب سطح کیفی سرویس به همراه داشبورد ابری و یکپارچه ابر «زس» برای هرگونه تغییرات در منابع و زیرساخت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن جزء خدمات پشتیبانی ابر «زس» به حساب می‌آید، علاوه بر این، پشتیبان فنی رایگان و پشتیبانی سرویس‌ها به صورت 365/24/7 در تمام لحظات سال جزء مواردی‌ست که در ابر «زس» در اختیار شما خواهد بود.

بله، می توانید از اطلاعات خود در سرور ابری «زس» نسخه پشتیبان تهیه کنید. یک کلاینت پشتیبان و همچنین یک ذخیره‌سازی پشتیبان جداگانه و اضافی همیشه در دسترس است، در سرور ابری «زس» تمام اطلاعات شما رمزگذاری شده و در یک دیتاسنتر جداگانه از لحاظ فیزیکی پشتیبان‌گیری می‌شود و حتی می‌توانید چندین بار از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

مشتریان ابر زس

مشتریان زس
صنایع غذایی سن‌ایــــــــچ

«سن ایچ» برای همه ما نامی آشنا و شناخته‌شده است، هلدینگ بزرگ «عالیفرد» که با نام تجاری سن‌ایچ بیش‌تر از چهل سال سابقه فعالیت دارد با توجه به حجم و گستره‌ی مشتریان و مخاطب‌هایش هم در داخل و هم خارج از کشور، طبیعتاً در عصر دیجیتال به زیرساختی قوی و قدرتمند برای ارائه سریع خدمات و دردسترس بودن برای کاربرانش نیز نیاز دارد و به همین دلیل بود که دپارتمان فناوری اطلاعات این مجموعه، راهکار سرور ابری «زس» را برای زیرساخت IT خودش انتخاب کرد و اینجا نقطه شروع همکاری سن‌ایچ با ابر «زس» بود.