محصولات
راهکار‌ها
راهکارهای سازمانی
ایستگاه ابری
قیمت

سرور ابری مقیاس‌پذیر، ایمن و با بهره‌وری بالا

سرور ابری بر زیرساخت قدرتمند ابری ساخته می‌شود و به صورت اختصاصی برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرد. میزان منابع سرورهای ابری ایران و خارج به صورت دقیق قابل تعیین بوده و طی چند دقیقه برای کاربران فعال خواهند شد. در ابر «زَس»، سرورهای ابری با سیستم عامل‌های لینوکس و ویندوز قابل تهیه بوده و به صورت ساعتی و دوره‌ای قابل استفاده هستند.

خرید سرور ابری مجازی

سرور ابری با طرح های پیشنهادی

طرح‌های پیشنهادی سرور ابری با مجموعه‌ای متعادل از منابع، برای هر سطحی از تقاضا استفاده می‌شوند و در عین حال مقرون به صرفه نیز هستند. این طرح‌ها متناسب با نیاز شما به صورت ساعتی و یا ماهانه در دسترس هستند.
عمومی
 بسته سپیدار ابر زس
نام سپیدار
پردازنده 4 CPU
حافظه (Memory) 4 GB
ذخیره سازی 50 GB SSD
555,720 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
 بسته کاج ابر زس
نام کاج
پردازنده 4 CPU
حافظه (Memory) 8 GB
ذخیره سازی 100 GB SSD
808,420 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
 بسته سرو ابر زس
نام سرو
پردازنده 8 CPU
حافظه (Memory) 8 GB
ذخیره سازی 100 GB SSD
999,940 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
 بسته بید ابر زس
نام بید
پردازنده 16 CPU
حافظه (Memory) 8 GB
ذخیره سازی 100 GB SSD
1,382,980 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
 بسته افرا ابر زس
نام افرا
پردازنده 16 CPU
حافظه (Memory) 16 GB
ذخیره سازی 200 GB SSD
1,888,380 تومان/ماهانه
انتخاب کنید
 بسته راش ابر زس
نام راش
پردازنده 16 CPU
حافظه (Memory) 32 GB
ذخیره سازی 400 GB SSD
2,867,260 تومان/ماهانه
انتخاب کنید

خرید سرور ابری سفارشی متناسب با نیاز شما

برای خرید سرور ابری، محدود به انتخاب از بین طرح‌های پیشنهادی نیستید. منابع دلخواه خود را دقیقا به اندازه‌ای که نیاز دارید انتخاب کنید و کلود سرور مدنظر را بسازید.

پردازنده
4 Core
حافظه
4 GB
دیسک
50 GB
ترافیک
100 GB
هزینه سرور ابری 555,720 تومان خرید سرور

تمام برنامه‌ها و سیستم‌عامل‌هایی که به دنبال آن هستید!

سرورهای ابری خود را با نسخه‌های از پیش نصب شده به‌روزترین سیستم عامل‌ها و برنامه‌ها ایجاد کنید.

سرور ابری ویندوز

سرور ابری لینوکس

در ابر «زَس»، طیف متنوعی از توزیع‌های لینوکس در دسترس شماست و می‌توانید با انتخاب دقیق توزیع موردنظر خود، سرور ابری لینوکسی خود را ایجاد کنید.

بازارچه ابری (به‌زودی)

در ابر «زَس»، طیف متنوعی از توزیع‌های لینوکس در دسترس شماست و می‌توانید با انتخاب دقیق توزیع موردنظر خود، سرور ابری لینوکسی خود را ایجاد کنید.

سیستم عامل CentOS ابر زس

CentOS 7.8

سیستم عامل Mikrotik ابر زس

Mikrotik RouterOS

سیستم عامل Debian ابر زس

Debian 11

سیستم عامل Ubuntu ابر زس

Ubuntu 18.04

سیستم عامل AlmaLinux ابر زس

AlmaLinux 8.6

سیستم عامل pfSense ابر زس

pfSense CE

سیستم عامل Rocky ابر زس

Rocky 8.6

سیستم عامل Ubuntu ابر زس

Ubuntu 22.04

سیستم عامل Fedora ابر زس

Fedora 36

سرور ابری زس در 2 دقیقه

هرآنچه باید قبل از خرید سرور ابری بدانید.

مزایای سرور ابری «زس»

از تمام قابلیت‌های ابری «زس» برای ایجاد زیرساخت‌های توسعه استفاده کنید.
مزایای سرور ابری

مقیاس‌پذیری

با منابعی که نیاز دارید، سریع و آسان شروع کنید! سپس با توجه به نیاز کسب‌وکارتان، تنها با چند کلیک منابع خود را افزایش دهید و بارهای کاری بیشتر را مدیریت کنید.

اطمینان بالا

با استفاده از فناوری رایانش ابری و به کارگیری استخری از منابع، اتصالی مطمئن، بدون وقفه و با سرعت بالا را روی سرورهای ابری تجربه کنید.

بهینه‌سازی منابع

با سرورهای ابری، علاوه بر بهینه‌سازی منابع مالی جهت خرید سخت‌افزار و فرآیند پیچیده نگهداری از آن‌ها، تمرکز تیم زیرساخت خود را بر هسته اصلی کسب‌وکار معطوف کنید.

امنیت پیشرفته

بالاترین سطح محافظت به همراه آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی و کنترل دسترسی دقیق، به طور مداوم در هر یک از سرورهای «زس» انجام می‌شود تا خدمات ابری شما ایمن و ایمن‌تر نگه داشته شوند!

انعطاف‌پذیری

با تغییر نیازهای کسب‌وکارتان هیچ محدودیتی برای افزایش یا کاهش میزان منابع مورد تقاضای شما وجود ندارد! در ابر «زس»، در عرض چند ثانیه بدون هیچ محدودیتی منابع خود را تغییر دهید.

کاربری راحت

داشبورد مدیریت ابری «زس» با پیکربندی از پیش انجام‌شده، امکان ایجاد هر تغییری را برای سرورهای لینوکس و ویندوز در کمترین زمان ممکن و با سهولت بالا برای شما مهیا کرده است.

عکس سرور ابری ایران ابر زس

سرور ابری ایران

سرورهای ابری ایرانی، آن دسته از سرورها هستند که داخل کشور ایران مستقر هستند. این سرورها در مراکز داده مختلف و در سراسر ایران قرار دارند. کلود سرورهای ایرانی، نسبت به نمونه خارجی هزینه پایین‌تری داشته اما از کیفیت و uptime بالایی برخوردار هستند و زیرساخت استفاده شده برای این سرورها از قدرت پردازشی بالا و هارد دیسک‌های SSD بهره می‌برند. سرورهای ابری ایرانی به جهت نزدیکی جغرافیایی به کاربران ایرانی، برای کسب‌وکارهایی که مخاطبان ایرانی دارند، سرعت بالاتری را فراهم می‌آورند.

عکس سرور ابری خارج ابر زس

سرور ابری خارج

سرورهای ابری خارجی، در دیتاسنتر های خارج از کشور قرار دارند و در ابر «زَس» می‌توانید این سرورها را تهیه نمایید. این سرورها برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به سرویسی با uptime بالا دارند مناسب بوده و با پایداری بسیار بالا ارائه می‌شود. سازمان‌ها و یا افرادی که نیاز به IP خارجی دارند می‌توانند با استفاده از سرور ابری خارج نیاز خود را به بهترین شکل پاسخ دهند. این سرورها برای شرکت‌هایی که مشتریان خارجی دارند مناسب‌تر هستند.

کاربرد سرورهای ابری

کاربرد سرورهای ابری ایران و خارج در هر صنعت یا حوزه‌ای که خدمات و یا محصولاتی در فضای آنلاین ارائه می‌کنند به چشم می‌خورد که قسمتی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌بینیم

کاربرد سرور ابری زس در بازیابی خطا و بلایا

Disaster Recovery (بازیابی خطاها و بلایا)

بازیابی فاجعه، حوادث یا خطاها برای هر کسب‌وکاری حیاتی است. از آنجایی که هر حادثه‌ای در بخش زیرساخت‌های IT یک مجموعه باعث هدر رفتن زمان و هزینه آن‌ها می‌شود، DR کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که کسب‌وکار شما می‌تواند در صورت بروز هر خطایی بدون هیچ اختلالی به فعالیت خود ادامه دهد.

کاربرد سرور ابری زس در بار کاری استارتاپ ها

بار کاری متغیر استارتاپ‌ها

یک مثال رایج کاربرد کلود سرورها استفاده از سرور ابری ویندوزی یا لینوکسی برای بارهای کاری موقت، فصلی یا متغیر است که در صورت نیاز باید منابع را به سرعت افزایش داد و در این موارد، استفاده از سرور ابری ایران یا خارج بهترین راه‌حل ممکن برای مقیاس‌پذیری لحظه‌ای‌ست که از نیازهای کلیدی استارتاپ‌هاست.

کاربرد سرور ابری زس برای محیط آزمون و خطا

محیط مناسب برای آزمون و خطا

یکی از علل خرید سرور ابری ایران و خارج، امکان انجام دادن آزمون و خطاهای بسیار برای توسعه محصولات و خدمات مختلف است تا بدون هیچ دغدغه‌ای بتوان روی هر ایده‌ و طرحی کار کرد و پتانسیل و سرعت توسعه کسب‌وکار خود را افزایش داد.

کاربرد سرور ابری زس در بکاپ گیری

بکاپ‌گیری منظم و مطمئن

سرور ابری ایران یا خارج، یکی از مطمئن‌ترین و بهترین گزینه‌ها برای اطمینان از وجود پشتیبان‌گیری‌های منظم و همیشگی‌ برای داده‌ها و همینطور بازیابی نسخه های پشتیبان از ابر است و می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا جلوی از دست دادن داده‌های کلیدی را بگیرند.

کاربرد سرور ابری زس در راه اندازی سرویس های سازمانی

راه اندازی وب‌سایت و سرویس های سازمانی

سازمان‌هایی که توسعه محصولات و راه‌اندازی خدمات جدید را در فرآیندهای کاری خود دارند، با توجه به غیر قابل پیش‌بینی بودن میزان منابع مورد نیازشان، بهینه‌ترین و هوشمندانه‌ترین انتخاب برای آن‌ها خرید سرورهای ابری است؛ تا به کمک قابلیت های آن دیگر دغدغه‌ای برای نیازهای متغیر خود نداشته باشند.

راهنمای خرید سرور ابری

در نظر داشته باشید که انتخاب سرور ابری به نیازهای یک مجموعه بستگی دارد. با این حال، انتخاب درست، اغلب به ترکیبی از نیازهای امنیتی، الزامات فناوری، بارهای کاری متغیر و حجم کاری حساس به داده و… بستگی دارد. در ابر «زس» سرورهای ایران و خارج با سیستم عامل‌های ویندوز و لینوکس از طریق داشبورد یکپارچه ابری در اختیار شما قرار می‌گیرد. قبل از اینکه کلود سرور خود را بسازید، هنگام انتخاب از بین گزینه‌های رایانش ابری، اولویت بندی نیازهای خود را به کمک مشاوران ما انجام دهید.

در نگاه کلی می‌توانید مراحل زیر را در هنگام انتخاب سرور ابری دنبال کنید
مرحله اول راهنمای خرید ابر زس
مرحله دوم راهنمای خرید ابر زس
مرحله سوم راهنمای خرید ابر زس
ورود به داشبورد

چه چیزی سرورهای ابری «زس» را متفاوت می‌کند؟

قابلیت انتخاب سطح سرویس ابر زس
قابلیت انتخاب سطح سرویس
پشتیبانی ۳۶۵ / ۲۴ / ۷ ابر زس
پشتیبانی 365 / 24 / 7
زیرساخت های ایمن ابر زس
زیرساخت‌های ایمن
داشبورد ابری یکپارچه و جامع ابر زس
داشبورد ابری یکپارچه و جامع
 کیفیت بالای CPU، RAM و حافظه‌های ابر زس
کیفیت بالای CPU، RAM و حافظه‌ها
پشتیبانی فنی رایگان ابر زس
پشتیبانی فنی رایگان

سوالات متداول

پاسخ‌های کوتاه برای پرسش‌های رایج کاربران

سرور ابری ایران یا خارج یک سرور مجازی پیشرفته است که زیرساخت فناوری اطلاعات کامل و مبتنی بر وب شامل قدرت پردازش، فضای ذخیره سازی، فناوری شبکه و… را در اختیار شما قرار می‌دهد. با کلود سرور دیگر نیازی به سرور فیزیکی ندارید! شما به راحتی می‌توانید داده‌ها را بر بستر وب و مستقل از مکان، پردازش، تبادل، ایمن‌سازی و مدیریت کنید.

برخلاف سرورهای مجازی که در آن منابع به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، سرورهای ابری ایران و خارج به صورت اختصاصی بوده و تنها به یک کاربر تخصیص پیدا می‌کنند. همچنین قابلیت مدیریت و تغییر منابع به صورت Real-Time و بدون نیاز به پشیبانی در این سرورها وجود دارد.

بله، کافیست در هنگام خرید سرور ابری، سیستم عامل لینوکس یا ویندوز را انتخاب کنید. برای تهیه کلود سرور لینوکس یا ویندوز به پنل کاربری مراجعه کنید.

امنیت داده‌ها در تمامی محصولات و خدمات «زس» اولویت اصلی‌ست. این امر در مورد تمامی سرورهای میزبانی ما نیز صدق می‌کند. با کلود سرور، نه تنها از انتقال داده‌های رمزگذاری شده، بلکه از ذخیره‌سازی رمزگذاری شده و پشتیبان‌گیری منظم از داده‌ها نیز بهره‌مند خواهید شد. ما با زیرساخت امنیتی نرم افزاری و سخت افزاری از داده‌های شما به طور جامع محافظت می‌کنیم.

بله، کلود سرور ایران و خارج در ابر زس قابل ارائه است و می‌توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش برای تهیه این سرورها مشاوره دریافت نمایید.

موارد تشخیص زمان مناسب برای خرید سرور ابری عبارتند از: نیاز به بالا آوردن یک وب‌سایت اختصاصی، نیاز به زیرساخت با کارایی بالا برای توسعه‌دهندگان وب و نیاز در زمانی که قصد راه‌اندازی یک استارتاپ را دارید و هنوز از نیازهای واقعی زیرساخت فناوری اطلاعات خود مطمئن نیستید.

برای انتخاب درست، با اولویت بندی نیازهای خود بر اساس بودجه، فناوری، اولویت‌ها و قابلیت‌هایی که نیاز دارید شروع کنید. بعد از شناخت درست نیازهای‌تان قدم بعدی انتخاب ارائه‌دهنده یا اپراتور خدمات ابری‌ست. تصمیم مهم دیگر این است که چه نوع اپراتور رایانش ابری برای کسب‌وکار شما مناسب است: ارائه‌دهندگان ابر عمومی، خصوصی یا ترکیبی.

قیمت‌ها بسته به زیرساخت و منابع خاصی که استفاده می‌کنید و همچنین زمان واقعی کارکرد سیستم شما، بسیار متفاوت است. میزان پردازنده، حافظه، فضای دیسک و… از جمله فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت هستند. علاوه بر این سطح خدمات کیفی و پشتیبانی که از آن استفاده می‌کنید نیز روی قیمت نهایی اثر می‌گذارند. کل لیست پکیج‌ها، امکانات و قیمت هر کدام را می‌توانید در بخش طرح‌ها و قیمت‌ها ببینید.

قابلیت انتخاب سطح کیفی سرویس به همراه داشبورد ابری و یکپارچه ابر «زس» برای هرگونه تغییرات در منابع و زیرساخت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن جزء خدمات پشتیبانی ما به حساب می‌آید، علاوه بر این، پشتیبان فنی رایگان و پشتیبانی سرویس‌ها به صورت 24/7/365 در تمام لحظات سال جزء مواردی‌ست که در ابر «زس» در اختیار شما خواهد بود.

بله، می توانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. یک کلاینت پشتیبان و همچنین یک ذخیره‌سازی پشتیبان جداگانه و اضافی همیشه در دسترس است.

مشتریانی که از سرور ابری «زس» استفاده کردند

شرکت سن‌ایج از مشتریان ابر زس
صنایع غذایی سن‌ایــــــــچ

«سن ایچ» برای همه ما نامی آشنا و شناخته‌شده است، هلدینگ بزرگ «عالیفرد» که با نام تجاری سن‌ایچ بیش‌تر از چهل سال سابقه فعالیت دارد با توجه به حجم و گستره‌ی مشتریان و مخاطب‌هایش هم در داخل و هم خارج از کشور، طبیعتاً در عصر دیجیتال به زیرساختی قوی و قدرتمند برای ارائه سریع خدمات و دردسترس بودن برای کاربرانش نیز نیاز دارد و به همین دلیل بود که دپارتمان فناوری اطلاعات این مجموعه، راهکار سرور ابری «زس» را برای زیرساخت IT خودش انتخاب کرد و اینجا نقطه شروع همکاری سن‌ایچ با ابر «زس» بود.