اخبار

نوآوری بر فراز ابرها

امروزه مراکز نوآوری و شتابدهنده‌ها نقش پررنگی در تحول دیجیتال کشور و توسعه کارآفرینی و نوآوری در کشور دارند. یکی از مهم‌ترین مراکز نوآوری در کشور، مرکز نوآوری دیجی‌کالا نکست است. دیجی‌کالا نکست یک مرکز نوآوری تخصصی برای پاسخگویی به نیازمندی‌های نوآوری دیجی‌کالا است. دیجی‌کالا نکست فرصت‌هایی به منظور سرمایه‌گذاری در تکنولوژی‌های مرتبط با هوش مصنوعی در حوزه‌هایی مثل تجارت الکترونیک (E-Commerce)، هوش تجاری، ابزارهای تحلیلی نظارت در قیمت‌گذاری، محتوا و مرکز داده، لجستیک و بازاریابی برای فعالان این حوزه فراهم کرده است. دیجی‌کالا نکست علاوه بر سرمایه‌گذاری روی تیم‌های نوآور، روی تیم‌های جوان سرمایه‌گذاری کرده و با تشکیل تیم‌های اولیه زمینه‌ لازم برای تشکیل شرکت‌های ارزش‌آفرین متناسب با کسب‌وکار دیجی‌کالا را فراهم می‌کند.

دیجی‌کالا نکست یکی از مشتریان خوب ابر زس است. یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده این مجموعه از امکانات ابری زس، حمایت از تیم‌های استارتاپی از طریق ایجاد زیرساخت‌های سخت‌افزاری ابری به عنوان بخشی از سرمایه‌گذاری است. استفاده از زیرساخت‌های ابری به مراکز نوآوری امکان می دهد تا هزینه پرداختی تنها به میزان استفاده از منابع هر یک از تیم‌های حاضر در مجموعه باشد و لزومی به خرید سرورها و تجهیزات متعدد نباشد.

استفاده مجموعه دیجی‌کالا از پردازنده‌های قدرتمند گرافیکی GPU ابر زس در حوزه هوش مصنوعی، کمک شایانی به افزایش کیفیت محاسبات و خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی دیجی‌کالا نموده  است.

ابر زس در طول چند سال اخیر که افتخار همکاری با دیجي‌کالا را داشته است، موفق شده است ظرفیت زیادی را در اختیار این مجموعه قرار دهد. رابطه ابر زس و دیجی‌کالا در طول این چند سال بسیار رضایت‌بخش بوده و خدمات رایانش ابری زس همواره اولین انتخاب مدیران این مجموعه موفق تجارت الکترونیک کشور بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

دریافت سرویس تست رایگان

ارتباط با ابر زَس

تلفن:        91078149 –  021

ایمیل:       [email protected]