محصولات
راهکار‌ها
راهکارهای سازمانی
ایستگاه ابری
قیمت‌گذاری
صفحه اصلی /

کلود گارد

چتر حفاظتی کامل و قدرتمند بر فراز وب‌سایت شما

«محافظت ابری» یا «کلود گارد» قدرتمندترین سرویس حفاظتی ابری است که از وب‌سایت شما در مقابل انواع تهدیدات سایبری محافظت می‌کند و از طریق پاپ‌سایت‌هایی که در سطح جهان پراکنده شده‌اند، محتوای آنلاین شما را با سرعت بالاتر به دست مشتریان می‌رساند.

خرید کلود گارد
سرویس کلود گارد

اسکرابینگ سنترهای پیشرفته؛‌ مراکزی برای پاکسازی ترافیک 

کلود گارد، از لایه‌های امنیتی متعدد بهره‌مند است که در کنار هم مجموعه‌ای کامل از پلتفرم محافظتی را برای وب‌سایت و سرویس‌های شما فراهم می‌آورند. مراکز پاکسازی داده، پس از تفکیک ترافیک، تنها دیتای مجاز و پاک را به سمت سرورهای شما روانه می‌کنند و بات‌ها و در عین حال خزنده‌های مجاز موتورهای جستجو امکان دسترسی به وب‌سایت شما را خواهند داشت.

لایه امنیتی اسکرابینگ سنتر با قابلیت محافظت از سرویس‌ها و وب‌سایت در کلود گارد

محافظت DDoS

محافظت در مقابل DDoS به لطف پهنای باند بسیار بالای ۲ ترابایت بر ثانیه اسکرابینگ سنترهای زَس، از سرورهای شما در مقابل ترافیک مخرب لایه ۳، ۴ و ۷ محافظت می‌کند.

فایروال

فایروال زَس سدی قدرتمند در مقابل حملات لایه ۳ و ۴ مدل OSI شامل Ping flood ،Ping of death ،Smurf SYN flood و DNS Amplification است.

فایروال وب (WAF)

فایروال وب قلعه‌ای مستحکم در مقابل حملات پیشرفته‌ای است که در لایه ۷ مدل OSI اتفاق می‌افتد. این حملات می‌توانند شامل مواردی از جمله XSS و SQL Injection و HTTP GET/POST باشند.

شبکه توزیع محتوا

پاپ‌سایت‌های شبکه CDN زَس در سطح ایران و جهان، ترافیک را مدیریت کرده و بین سرورهای متنوع توزیع می‌کنند. به این ترتیب اطلاعات شما از نزدیک‌ترین پاپ‌سایت همواره در دسترس خواهد بود.

محافظت در مقابل حملات DDoS

شبکه‌ای از اسکرابینگ‌سنترهای زَس در سطح ایران و جهان، با کمک معماری پیشرفته anycast از حملات DDoS لایه‌های ۳، ۴ و ۷ مدل OSI جلوگیری می‌کنند. هیچ تفاوتی ندارد که حملات بر اساس حجم باشند یا پروتکل یا اپلیکیشن. با خرید سرویس کلود گارد زَس می‌توانید اطمینان داشته باشید که تنها درخواست‌های سالم و بات‌های موتورهای جستجو امکان ورود به شبکه سرور شما را خواهند داشت و درخواست‌های مخرب حملات توزیع شده راهی به سوی سرور شما پیدا نخواهند کرد. در نتیجه وب‌سایت شما همواره با پایداری بالا در دسترس کاربران خواهد بود.

مقابله کلود گارد با حملات مبتنی بر لایه اپلیکیشن

مقابله با حملات مبتنی بر لایه اپلیکیشن

حملات مبتنی بر لایه ۷ مدل OSI شامل GET/POST floods ،DNS flood یا NTP flood شناسایی و دفع می‌شوند.
مقابله کلود گارد با حملات حجمی

مقابله با حملات حجمی

هر حمله‌‌ای از جمله UDP یا ICMP یا Spoofed Packet Floods که ظرفیت پهنای باند شبکه سرور را هدف قرار می‌دهند، مسدود می‌شوند.
مقابله کلود گارد با حملات مبتنی بر پروتکل

مقابله با حملات مبتنی بر پروتکل

حملاتی از جمله SYN Floods ،Smurf و Ping of Death که سرورها را هدف می‌گیرند، مسدود شده و راهی به سوی سرور پیدا نمی‌کنند.
سپر محافظتی کلود گارد برای مقابله با حملات DDoS

فایروال

با فایروال کلود گارد می‌توانید بر اساس آدرس آی‌پی، کوکی، کشور، URL، نوع مرورگر و … قوانین دلخواه خود را ایجاد کرده و آنها را الویت‌بندی نمایید. فایروال همچنین امکان ایجاد لیست‌های سفید را در اختیارتان می‌گذارد تا اطمینان داشته باشید هیچ محدودیتی از نظر رول‌های فایروال بر آنها اعمال نخواهد شد. 

فایروال کلود گارد با امکان تنظیم قوانین دلخواه
محدود کردن دسترسی بر اساس کشور در فایروال کلود گارد

محدود کردن بر اساس کشور

با محدود کردن یک یا چند کشور، دسترسی کاربران به محتوای وب‌سایت خود را به طور کامل قطع یا حتی IRAN access نمایید.
محدود کردن دسترسی بر اساس URL در فایروال کلود گارد

محدود کردن بر اساس URL

کافی‌ست برای هر URL، قوانین دلخواه‌تان را تعریف کنید تا تنها کاربران مورد نظر شما به آنها دسترسی داشته باشند.
ایجاد قوانین سفارشی در کلود گارد در فایروال وب کلود گارد

ایجاد قوانین سفارشی

می‌توانید قوانین سفارشی را با فاکتورهای متنوع شامل کشور و آی‌پی انتخاب کرده و قوانین متعدد را با هم AND یا OR نمایید.

فایروال وب (WAF)

WAF کلود گارد وظیفه مقابله با حملات پیشرفته لایه ۷ یا اپلیکیشن در مدل OSI را دارد و با نظارت بر بسته‌های داده، ترافیک آلوده را از ترافیک مجاز تشخیص داده و مسدود می‌نماید. فایروال وب با قوانین سفارشی دلخواه شما از سرویس‌ها در مقابل حملات لایه اپلیکیشن محافظت می‌کند و مشابه یک قلعه مستحکم در مقابل بدفزارها و حملات مرد میانی، می‌ایستد.

محافظت خودکار در مقابل آسیب‌پذیری‌ها در فایروال وب کلود گارد

محافظت خودکار در مقابل آسیب‌پذیری‌ها

فایروال وب به طور خودکار از سرویس‌های شما در مقابل آسیب‌پذیری‌های Zero-Day و نیز تجهیزات شبکه و سرورها محافظت کرده و سرویس‌های شما را امن نگه می‌دارد.
مقابله با حملات لایه ۷ در فایروال وب کلود گارد

مقابله با حملات لایه ۷ مدل OSI

فایروال وب به عنوان یک دیوار مستحکم در مقابل حملات DDoS لایه اپلیکیشن قرار می‌گیرد و حملاتی از جمله XSS ،SYN Flood و SQL Injection را مسدود می‌کند.
محدود کردن آی‌پی در فایروال کلود گارد

محدود کردن آی‌پی

در فایروال وب کلود گارد می‌توانید لیست‌هایی از آدرس‌های آی‌پی دلخواه بسازید تا کاربران این آدرس‌ها به محتوای وب‌سایت شما دسترسی نداشته باشند.
فایروال وب قابل تنظیم کلود گارد با قابلیت مقابله با حملات لایه ۷

سرویس CDN

شبکه توزیع محتوای زَس با سرورهایی که در سرتاسر کشور و جهان پیاده‌سازی شده‌اند، محتوای وب‌سایت شما را سریع‌تر و با تاخیر کمتر به دست کاربران می‌رساند، علاوه بر این با بهبود کیفیت سئو، به شما کمک می‌کند از رقبای خود پیشی بگیرید.  

شبکه توزیع محتوای کلود گارد  زَس با سرورهای ایرانی و جهانی
قابلیت دسترسی دائمی به محتوای وب‌سایت در سرویس CDN کلود گارد

دسترسی دائمی به محتوای وب‌سایت

حتی اگر سرور شما به طور موقت از دسترس خارج شود، شبکه توزیع محتوا، آخرین محتوا را به کاربران‌تان نمایش می‌دهد.
کاهش فاصله کاربران با سرور به کمک پاپ‌سایت‌های کلود گارد زَس

کاهش فاصله کاربران با سرور

CDN با شبکه‌ای توزیع شده در سطح ایران و جهان، محتوا را با سرعت بالاتر و تاخیر پایین‌تر به کاربران تحویل می‌دهد.
صرفه‌جویی در منابع سرور با کمک شبکه توزیع محتوای کلود گارد زَس

صرفه‌جویی در منابع سرور

شبکه توزیع محتوا میزان خواندن اطلاعات از سرورهای شما را کاهش می‌دهد و در نتیجه در منابع سرور صرفه‌جویی می‌کنید.

امکانات پنل کاربری کلود گارد زَس

کلود گارد علاوه بر محافظت در مقابل حملات DDoS لایه ۳ و ۴، محافظت لایه ۷ را نیز ارائه می‌کند. در پنل کاربری می‌توانید نوع چالش محافظت در مقابل DDoS لایه ۷ را از بین چالش‌های کپچا، کوکی یا JS انتخاب نمایید و از وب‌سایت و سرویس‌های خود در مقابل انواع حملات این لایه از جمله http floods ،DNS Flood یا NTP floods محافظت کنید. همچنین امکان تعیین قوانین سفارشی برای تغییر رفتار محافظت DDoS بر اساس مسیرهای دلخواه یا مبدا مورد نظر شما فراهم است.

امکان انتخاب نوع چالش‌های محافظت در مقابل حملات دیداس لایه ۷ در پنل کاربری کلود گارد

DNS ابری رایگان

با DNS ابری زَس می‌توانید بدون نیاز به مدیریت سرورهای DNS، زون‌ها و رکوردهای DNS مرتبط با تمامی دامنه‌های خود را مدیریت و در تمام جهان منتشر کنید. علاوه بر این با استفاده از معماری Anycast، کاربران شما از نزدیک‌ترین نقطه جغرافیایی پاسخ درخواست‌های DNS را دریافت می‌کنند و سرعت پاسخ‌گویی افزایش می‌یابد.

DNS ابری کلود گارد با امکان مدیریت و انتشار تمامی دامنه‌ها در سراسر جهان

راهکارهای کلود گارد براساس نوع کاربرد شما

اگر سازمان شما داده‌های حساسی دارد که مستعد تهدیدهای سایبری، سرقت یا دستکاری اطلاعات است، سرویس کلود گارد زَس با لایه‌های حفاظتی متعدد، امنیت سرویس‌های شما را تضمین کرده و سرویس‌ها را همیشه در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد.

محافظت در مقابل حملات دیداس با کلود گارد
محافظت در مقابل حملات DDoS
مدیریت تعداد بی نهایت دامنه در کلود گارد
مدیریت تعداد بی نهایت دامنه
محدود کردن دسترسی به سرویس‌ها تنها به داخل ایران با کلود گارد
محدود کردن دسترسی به سرویس‌ها تنها به داخل ایران
راهکار SECaaS برای ارائه راهکارهای هاردنینگ اختصاصی تحت سرویس کلود گارد
امکان استفاده از «امنیت به عنوان سرویس» زَس جهت ارائه راهکارهای اختصاصی هاردنینگ، دیتا انکریپشن و …
سازمان

امنیت به عنوان سرویس

تحت امنیت به عنوان سرویس (Security as a Service یا SECaaS) هر آنچه از امنیت در محیط ابری انتظار دارید توسط تیم امنیت ابر زَس به طور اختصاصی برای سازمان شما پیاده‌سازی می‌شود. به این ترتیب هیچ نیازی به دانش تخصصی در حوزه امنیت ابری نخواهید داشت و بدون نگرانی‌ از نحوه پیاده‌سازی راهکارهای مورد نظرتان، از انواع سرویس‌های امنیتی بهره‌مند خواهید شد.

امنیت به عنوان سرویس یا SECaaS برای پیاده‌سازی راهکار امنیتی اختصاصی برای سازمان‌ها تحت کلود گارد
اجرای راهکار مدیریت دسترسی و هویت‌سنجی تحت شبکه در کلود گارد

پیاده‌سازی IAM

با راهکار مدیریت دسترسی و هویت‌سنجی تحت شبکه، امکان تعیین سیاست‌های دسترسی فراهم می‌شود و به لاگ‌های استفاده کارمندان از ابزارها و اپلیکیشن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید.
بازیابی ناشی از سانحه تحت سرویس SECaaS کلود گارد

Disaster Recovery

تحت SECasS، زَس می‌تواند بازیابی ناشی از سانحه را برای سازمان شما فراهم کند تا اطمینان یابید که حتی پس از اتفاق‌هایی نظیر سوانح طبیعی هم امکان بازیابی سرویس‌ها وجود دارد.
سیستم مدیریت وقایع امنیتی و مدیریت امنیت اطلاعات یا SIEM تحت کلود گارد

پیاده‌سازی SIEM

تحت این سرویس، سیستم مدیریت وقایع امنیتی و مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی می‌شود تا بتوانید در سازمان خود لاگ‌های امنیتی را در لحظه ثبت کرده و به سرعت به تهدیدات پاسخ دهید.
کاتالوگ سرویس‌های مدیریت شده ابر زَس

کاتالوگ سرویس کلود گارد زَس

در کاتالوگ، درباره «کلود گارد زَس» بیشتر بخوانید.

خدمات پرکاربرد ابر زس

سوالات متداول

پاسخ‌های کوتاه برای پرسش‌های رایج کاربران

بله. هیچ تفاوتی ندارد که سرور خود را از ابر زَس یا هر ارائه‌دهنده دیگری دریافت کرده باشید. کافی‌ست وارد پنل کاربری ابر زَس شوید و با مدیریت DNS شروع کرده و سپس سرویس محافظت ابری خود را فعال نمایید.

بله. می‌توانید سرویس امنیت ابری را به صورت رایگان برای دامنه خود فعال نمایید و اگر نیاز به ویژگی‌های امنیتی و مدیریتی پیشرفته‌تر داشته باشید، امکان خرید پلن‌های پیشرفته‌تر برایتان فراهم است.

اسکرابینگ سنترها مجموعه‌ای از پاپ‌سایت‌های ابر زَس هستند که در سطح ایران و جهان پراکنده شده‌اند. در صورتی‌که از کلود گارد زَس استفاده کنید، از مزایای اسکرابینگ سنترهای زس بهره‌مند می‌شوید. این سرورها ترافیک آلوده را از ترافیک تمیز تشخیص داده و پس از لایه‌برداری بخش آلوده، تنها ترافیک تمیز و سالم را به سمت سرورهای شما ارسال می‌کنند.

سیستم محافظت ابری زَس بر شبکه‌ای از سرورهای توزیع شده در سطح ایران و جهان مبتنی است که به طور دائمی ترافیک‌های رد و بدل شده از شبکه زَس را پایش می‌کند. در صورتی‌که ترافیک مشکوکی کشف شود، ترافیک به سرعت، بین سرورها توزیع‌ شده و در نهایت پاکسازی و دفع می‌گردد.