سرویس کلود گارد ابر زَس

کلود گارد

چتر حفاظتی کامل و قدرتمند بر فراز وب‌سایت شما

«محافظت ابری» یا «کلود گارد» قدرتمندترین سرویس حفاظتی ابری است که از سرویس‌ها و وب‌سایت شما در مقابل انواع تهدیدات سایبری محافظت می‌کند و از طریق پاپ‌سایت‌هایی که در سطح جهان پراکنده شده‌اند، محتوای آنلاین شما را با سرعت بالاتر به دست مشتریان می‌رساند.

اسکرابینگ سنترهای پیشرفته؛‌ مراکزی برای پاکسازی ترافیک 

کلود گارد، از لایه‌های امنیتی متعدد بهره‌مند است که در کنار هم مجموعه‌ای کامل از پلتفرم محافظتی را برای وب‌سایت و سرویس‌های شما فراهم می‌آورند. مراکز پاکسازی داده، پس از تفکیک ترافیک، تنها دیتای مجاز و پاک را به سمت سرورهای شما روانه می‌کنند و بات‌ها و در عین حال خزنده‌های مجاز موتورهای جستجو امکان دسترسی به وب‌سایت شما را خواهند داشت.

لایه‌های محافظتی سرویس CDN ابر زَس

محافظت DDoS

محافظت در مقابل DDoS به لطف پهنای باند بسیار بالای ۲ ترابایت بر ثانیه اسکرابینگ سنترهای زَس، از سرورهای شما در مقابل ترافیک مخرب لایه ۳، ۴ و ۷ محافظت می‌کند.

فایروال وب (WAF)

فایروال وب، قلعه‌ای مستحکم در مقابل حملات پیشرفته‌ مبتنی بر لایه ۷ مدل OSI است. این حملات می‌توانند شامل مواردی از جمله XSS و SQL Injection و HTTP GET/POST باشند.

فایروال

فایروال زَس سدی قدرتمند در مقابل حملات لایه ۳ و ۴ مدل OSI شامل Ping flood ،Ping of death ،Smurf ،SYN flood و DNS Amplification است.

شبکه توزیع محتوا

پاپ‌سایت‌های CDN زَس در سطح ایران و جهان، ترافیک را مدیریت و بین سرورهای متعدد توزیع می‌کنند تا اطلاعات شما از نزدیک‌ترین پاپ‌سایت همواره در دسترس باشد.

محافظت در مقابل حملات DDoS

شبکه‌ای از اسکرابینگ‌سنترهای زَس در سطح ایران و جهان، با کمک معماری پیشرفته anycast از حملات DDoS لایه‌های ۳، ۴ و ۷ مدل OSI جلوگیری می‌کنند. هیچ تفاوتی ندارد که حملات بر اساس حجم باشند یا پروتکل یا اپلیکیشن. با خرید سرویس کلود گارد زَس می‌توانید اطمینان داشته باشید که تنها درخواست‌های سالم و بات‌های موتورهای جستجو امکان ورود به شبکه سرور شما را خواهند داشت و درخواست‌های مخرب حملات توزیع شده راهی به سوی سرور شما پیدا نخواهند کرد. در نتیجه وب‌سایت شما همواره با پایداری بالا در دسترس کاربران خواهد بود.

Group 1686552686

مقابله با حملات مبتنی بر لایه اپلیکیشن

حملات مبتنی بر لایه ۷ مدل OSI شامل GET/POST floods ،DNS flood یا NTP flood شناسایی و دفع می‌شوند.

Frame

مقابله با حملات حجمی

هر حمله‌‌ای از جمله UDP یا ICMP یا Spoofed Packet floods که ظرفیت پهنای باند شبکه سرور را هدف قرار می‌دهند، مسدود می‌شود.

Group 1686552688

مقابله با حملات مبتنی بر پروتکل

حملاتی از جمله SYN floods ،Smurf و Ping of Death که سرورها را هدف می‌گیرند، مسدود شده و راهی به سوی سرور پیدا نمی‌کنند.

Group 1686552684

فایروال

با فایروال کلود گارد می‌توانید بر اساس آدرس آی‌پی، کوکی، کشور، URL، نوع مرورگر و …، قوانین دلخواه خود را ایجاد کرده و آنها را الویت‌بندی نمایید. فایروال همچنین امکان ایجاد لیست‌های سفید را در اختیارتان می‌گذارد تا اطمینان داشته باشید هیچ محدودیتی از نظر رول‌های فایروال بر آنها اعمال نخواهد شد.

Group 1686552685
Group 1686552689

محدود کردن بر اساس کشور

با محدود کردن یک یا چند کشور، دسترسی کاربران به محتوای وب‌سایت خود را به طور کامل قطع یا حتی IRAN access نمایید.

Group 1686552690

محدود کردن بر اساس URL

کافی‌ست برای هر URL، قوانین دلخواه‌تان را تعریف کنید تا تنها کاربران مورد نظر شما به آنها دسترسی داشته باشند.

Group 1686552691

محدود کردن آی‌پی

می‌توانید آدرس‌های آی‌پی دلخواه را محدود کنید تا به محتوای وب‌سایت شما دسترسی نداشته باشند.

فایروال وب (WAF)

WAF کلود گارد وظیفه مقابله با حملات پیشرفته لایه ۷ یا اپلیکیشن در مدل OSI را دارد و با نظارت بر بسته‌های داده، ترافیک آلوده را از ترافیک مجاز تشخیص داده و مسدود می‌نماید. فایروال وب با قوانین سفارشی دلخواه شما از سرویس‌ها در مقابل حملات لایه اپلیکیشن محافظت می‌کند و مشابه یک قلعه مستحکم در مقابل بدفزارها و حملات مرد میانی می‌ایستد.

Group 1686552692

محافظت خودکار در مقابل آسیب‌پذیری‌ها

فایروال وب به طور خودکار از سرویس‌های شما در مقابل آسیب‌پذیری‌های Zero-Day و نیز تجهیزات شبکه و سرورها محافظت کرده و سرویس‌های شما را امن نگه می‌دارد.

Frame

مقابله با حملات لایه ۷ مدل OSI

WAF به عنوان یک دیوار مستحکم در مقابل حملات DDoS لایه اپلیکیشن قرار می‌گیرد و حملاتی از جمله XSS ،SYN Flood و SQL Injection را مسدود می‌کند.

Group 1686552694

ایجاد قوانین سفارشی

در تنظیمات فایروال وب می‌توانید قوانین سفارشی را با فاکتورهای متنوع از جمله کشور و آدرس آی‌پی انتخاب کرده و قوانین متعدد را با هم AND یا OR نمایید.

Group

سرویس CDN

شبکه توزیع محتوای زَس با سرورهایی که در سرتاسر کشور و جهان پیاده‌سازی شده‌اند، محتوای وب‌سایت شما را سریع‌تر و با تاخیر کمتر به دست کاربران می‌رسانند، علاوه بر این با بهبود کیفیت سئو، به شما کمک می‌کند از رقبای خود پیشی بگیرید.

سرویس CDN ابر زَس با سرورهایی در سطح جهان
Group 1686552689

دسترسی دائمی به محتوای وب‌سایت

حتی اگر سرور شما به طور موقت از دسترس خارج شود، شبکه توزیع محتوا، آخرین محتوا را به کاربران‌تان نمایش می‌دهد.

Group 1686552690

کاهش فاصله کاربران با سرور

CDN با شبکه‌ای توزیع شده در سطح ایران و جهان، محتوا را با سرعت بالاتر و تاخیر پایین‌تر به کاربران تحویل می‌دهد.

Group 1686552691

صرفه‌جویی در منابع سرور

شبکه توزیع محتوا میزان خواندن اطلاعات از سرورهای شما را کاهش می‌دهد و در نتیجه در منابع سرور صرفه‌جویی می‌کنید.

با DNS ابری زَس می‌توانید بدون نیاز به مدیریت سرورهای DNS، زون‌ها و رکوردهای DNS مرتبط با تمامی دامنه‌های خود را مدیریت و در تمام جهان منتشر کنید. علاوه بر این با استفاده از معماری Anycast، کاربران شما از نزدیک‌ترین نقطه جغرافیایی پاسخ درخواست‌های DNS را دریافت می‌کنند و سرعت پاسخ‌گویی افزایش می‌یابد.

امکانات پنل کاربری کلود گارد زَس

راهکارهای کلود گارد براساس نوع کاربرد شما

امنیت به عنوان سرویس

تحت امنیت به عنوان سرویس (Security as a Service یا SECaaS) هر آنچه از امنیت در محیط ابری انتظار دارید توسط تیم امنیت ابر زَس به طور اختصاصی برای سازمان شما پیاده‌سازی می‌شود. به این ترتیب هیچ نیازی به دانش تخصصی در حوزه امنیت ابری نخواهید داشت و بدون نگرانی‌ از نحوه پیاده‌سازی راهکارهای مورد نظرتان، از انواع سرویس‌های امنیتی بهره‌مند خواهید شد.

سرویس CDN ابر زَس با سرورهایی در سطح جهان
Group 1686552698

پیاده‌سازی IAM

با راهکار مدیریت دسترسی و هویت‌سنجی تحت شبکه، امکان تعیین سیاست‌های دسترسی فراهم می‌شود و به لاگ‌های استفاده کارمندان از ابزارها و اپلیکیشن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید.

Group 1686552699

Disaster Recovery

تحت SECaaS، زَس بازیابی در شرایط بحرانی (DRaaS) را برای سازمان شما فراهم می‌کند تا اطمینان یابید که حتی پس از سوانح طبیعی هم امکان بازیابی سرویس‌ها وجود دارد.

Group 1686552700

پیاده‌سازی SIEM

تحت این سرویس، سیستم مدیریت وقایع امنیتی و مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی می‌شود تا بتوانید لاگ‌های امنیتی را در لحظه ثبت کرده و به سرعت به تهدیدات پاسخ دهید.

سؤالاتی که شاید در ذهن شما هم پرسه بزند!

بله. هیچ تفاوتی ندارد که سرور خود را از ابر زَس یا هر ارائه‌دهنده دیگری دریافت کرده باشید. کافی‌ست وارد پنل کاربری ابر زَس شوید و با مدیریت DNS شروع کرده و سپس سرویس محافظت ابری خود را فعال نمایید.

بله. می‌توانید سرویس امنیت ابری را به صورت رایگان برای دامنه خود فعال نمایید و اگر نیاز به ویژگی‌های امنیتی و مدیریتی پیشرفته‌تر داشته باشید، امکان خرید پلن‌های پیشرفته‌تر برایتان فراهم است.

اسکرابینگ سنترها مجموعه‌ای از پاپ‌سایت‌های ابر زَس هستند که در سطح ایران و جهان پراکنده شده‌اند. در صورتی‌که از کلود گارد زَس استفاده کنید، از مزایای اسکرابینگ سنترهای زس بهره‌مند می‌شوید. این سرورها ترافیک آلوده را از ترافیک تمیز تشخیص داده و پس از لایه‌برداری بخش آلوده، تنها ترافیک تمیز و سالم را به سمت سرورهای شما ارسال می‌کنند.

سیستم محافظت ابری زَس بر شبکه‌ای از سرورهای توزیع شده در سطح ایران و جهان مبتنی است که به طور دائمی ترافیک‌های رد و بدل شده از شبکه زَس را پایش می‌کند. در صورتی‌که ترافیک مشکوکی کشف شود، ترافیک به سرعت، بین سرورها توزیع‌ شده و در نهایت پاکسازی و دفع می‌گردد.

موفق نشده‌اید چیزی را که به دنبالش بوده‌اید پیدا کنید؟!

برای دریافت مشاوره فنی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید!

ارتباط با ابر زَس

خدمات پرکاربرد ابر زَس

دکمه بازگشت به بالا

دریافت سرویس تست رایگان

ارتباط با ابر زَس

تلفن:        91078149 –  021

ایمیل:       Sales@XaaS.ir