بستر آموزش آنلاین با ابر زس

اگر نیازمند سرویس‌های آموزشی هستید و دغدغه آموزش آنلاین دارید، این امکان برای شما فراهم شده که سرورهای ابری زس را همراه با سرویس‌های مدیریت شده (managed services) تهیه کنید. در ادامه دو سرویس آموزش آنلاین Bigbluebutton و moodle را معرفی و مزایای استفاده از این دو سامانه را ذکر و با هم مقایسه می‌کنیم تا با جزییات این سرویس‌ها آشنا ‌شوید.

معرفی سرویس BigBluebutton

بیگ بلو باتن

Bigbluebutton یک سیستم وب کنفرانس متن باز (open source) است که تمام ویژگی‌های اصلی مورد انتظار شما را از یک سیستم کنفرانس تجاری تحت وب شامل اشتراک گذاری صوتی، تصویری، ارائه و صفحه نمایش به صورت زنده را به همراه ابزارهای ارتباطی مانند چت به دو صورت خصوصی و عمومی، تخته سفید، یادداشت‌های مشترک (shared notes)، نظرسنجی و اتاق‌های استراحت (breakout rooms) در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین BigBlueButton می‌تواند جلسات شما را برای پخش آفلاین ضبط کند.

کنفرانس آنلاین

ویژگی‌های اصلی BigBlueButton که برای آموزش‌های آنلاین شما به آن نیاز دارید توسط این نرم‌ا‌فزار پیاده سازی شده است. به عنوان مثال، یک معلم می‌تواند تخته سفید چند کاربره را فعال سازد تا مستقیما با یک دانش آموز در حل مسئله ریاضی مشارکت کند. BigBlueButton این قابلیت را دارد تا با تمام سیستم‌های اصلی مدیریت یادگیری (LMS) ادغام شود (integreation). همچنین از قابلیت همکاری ابزارهای یادگیری (LTI) برای ادغام (integration) با سایر سیستم‌های LMS پشتیبانی می‌کند.

 

سرورهای ابری زس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با منابع 8 هسته پردازنده، 16 گیگ رم و 50 گیگ حافظه سرویس bigbluebutton را برای 100 کاربر همزمان با بهترین کیفیت دریافت کنید. برای ثبت درخواست خود از این طریق اقدام کنید.

معرفی سرویس Moodle

مودل

Moodle مجموعه‌ای قدرتمند از ابزارهای دانشجو محور و محیط‌های یادگیری مشارکتی را ارائه می‌دهد که هم تعلیم و هم یادگیری را تقویت می‌کند. Moodle به دلیل انعطاف پذیری و مقیاس پذیر بودن، برای استفاده در زمینه تحصیلات، تجارت، موسسه‌های غیر انتفاعی، ارگان‌های دولتی و بسیاری از سیستم‌های اجتماعی دیگر در هر مقیاسی مناسب است.

رابط کاربری ساده moodle بسیار ساده طراحی شده است و مستندات کاملی برای کار با این محصول تهیه شده است. به همین خاطر استفاده از مودل (moodle) برای مربیان و دانشجویان بسیارآسان خواهد بود. Moodle مبتنی بر وب تولید شده است و رابط کاربری آن سازگار با موبایل طراحی شده است که باعث می شود از هر نقطه در جهان در مرورگرها یا دستگاه‌های مختلف قابل دسترس باشد. Moodle به بیش از 120 زبان ترجمه شده است و مطابق با استانداردهای دسترسی پذیری طراحی شده است.

سرورهای ابری ابر زس این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با منابع 8 هسته پردازنده، 16 گیگ رم و 100 گیگ حافظه سرویس moodle را برای 100 کاربر همزمان با بهترین کیفیت دریافت کنید. برای ثبت درخواست خود از این طریق اقدام کنید.

دکمه بازگشت به بالا

دریافت سرویس تست رایگان

ارتباط با ابر زَس

تلفن:        91078149 –  021

ایمیل:       Sales@XaaS.ir