محصولات
راهکار‌ها
راهکارهای سازمانی
ایستگاه ابری
قیمت‌گذاری

ابـــــــــــر «زس»
پلتفرم ارائه‌ محصولات و راهکارهای ابری

پردازنده‌های قدرتمند، پایگاه‌های داده متنوع، شبکه امن و پایدار، پشتیبانی حرفه‌ای و …
در ابر زس هر سرویس ابری‌ای را که نیاز دارید یکجا داشته باشید.

خدمات ابری ابر زس
مزایای سرویس ابری ابر زس

چرا سرویس ابری «زس»؟

فلسفه به کار بردن حرف ایکس در نام «زَس» این است که در ابر زس هر چیزی می‌تواند به عنوان خدمت ارائه شود و شما می‌توانید با محصولات و سرویس‌های ابری «زس» پاسخ تمام نیازهای خود را دریافت کنید! کافی‌ست خواسته‌های خود را به ما بگویید. ما به کمک متخصصین حرفه‌ای خود نه‌تنها محصولات ابری را برای شما فراهم می‌کنیم، بلکه هنگام پیاده‌سازی و عملیات نیز در کنارتان هستیم.

محصولات و خدمات رایانش ابری زس

تمام امکانات یک دیتاسنتر فیزیکی در دستان شماست

در این سرویس ابری ویژه، تمامی امکانات و ویژگی‌های دیتاسنتر فیزیکی در زیرساخت مستقل ابری در اختیار شما قرار می‌گیرد و از طریق داشبورد اختصاصی خود در «ابر زس» می‌توانید منابع‌تان را به صورت آنلاین مدیریت و بهینه کنید! شما می‌توانید با دیتاسنتر ابری «زس» از منابع محاسباتی، بدون نیاز به نصب، نگهداری و یا مراجعه حضوری، به صورت کاملاً مجازی و آنلاین استفاده کنید! و مهم‌تر از همه، در این سرویس ویژه، مدیریت شیوه‌ی پرداخت را خودتان انجام خواهید داد! دیتاسنتر ابری خود را با استفاده از معماری داده مــــــــــدرن ابر «زس» بسازید.

بررسی دقیق‌تر
داشبورد اپن استک در سرویس دیتاسنتر ابری ابر زس

مشتریانی که مسیر خود را با ما شریک شدند

شما هم به جمع بزرگ شرکت‌ها، توسعه‌دهندگان، متخصصان وب و… که از زیرساخت ابـــــــــــــــری «زس» در صنایع گوناگون استفاده می‌کنند بپیوندید.

راهکارهای ابری متناسب با نیاز شما

در ابر «زس» طیف گسترده‌ای از راهکارها پیش‌روی شماست. از نیاز خود به ما بگویید و راهکار مناسب خود را دریافت کنید.

راهکارهــــــای سازمـانــــــی
Enterprise Solutions

راهکارهای سازمانی ابر «زس» یک برنامه عملیاتی قدرتمند است که برای پاسخگویی به نیازهای چند وجهی یک سازمان طراحی شده است. مجموعه‌های بزرگ با دامنه عملیاتی گسترده، اغلب با چالش های منحصر به فردی در بخش فناوری اطلاعات روبرو هستند. استفاده از راهکارهای سازمانی می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا بر این چالش‌ها غلبه کنند و در نتیجه عملکرد خود را بهبود بخشند.

پکیج‌های سازمانی ابر «زس» از ادغام جنبه‌های متنوع محصولات و راهکارهای مبتنی بر رایانش ابری، با نگاهی ویژه به فرآیندهای مختلف مجموعه‌های متوسط و بزرگ طراحی شده است، این راه‌حل‌ها شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا مأموریت‌های حیاتی خود را در بخش IT با خیالی آسوده به ابر «زس» تفویض کنند و از پتانسیل‌های آزاد شده برای رشد و توسعه سایر قسمت‌ها بهره ببرند.

تیم عملیات خلاق زَس (XaaS Creative Ops Group) کنجکاو است تا با شنیدن دغدغه‌ها و مسائل شما در این بخش، پکیج‌ها و راه‌حل‌های کاملا شخصی‌سازی شده را همگام با اولویت قراردادن نیازهای کسب‌وکار شما ارائه دهد.

برخی از پرکاربردترین راهکارهای سازمانی که تا به حال به مشتریان بزرگ ابر «زس» ارائه شده است

آیکون سرویس ابر سازمانی ابرسازمانی

در این بخش در مورد نحوه استقرار زیرساخت‌هایی ابری برای یک مجموعه یا سازمان تصمیم‌گیری و اجرا می‌شود.

آیکون مهاجرت سرویس ابری زس تحول دیجیتال

در این قسمت مهاجرت ابری مجموعه‌ها و انتقال از زیرساخت‌های سنتی به زیرساخت ابری انجام می‌شود.

آیکون راهکارهای جامع سازمانی راهکارهای جامع سازمانی

کامل‌ترین سرویس‌های ابری «زس» برای هر مجموعه‌ای و در هر اندازه‌ای در این بخش ارائه می‌گردد.

آیکون امنیت سازمانی ابر زس امنیت سازمانی

لایه‌های محافظتی ابر «زس» در مقابل هر خطر امنیتی که سازمان‌ها را تهدید می‎‌کند در این قسمت قابل ارائه است.

آیکون خدمات تخصصی سازمانی سرویس ابری ابر زس خدمات تخصصی سازمانی

از خدمات دوآپس تا نظارت‌های فنی و تخصصی بر کل زیرساخت‌های ارائه شده به سازمان‌ها در این بخش انجام می‌شود.

راهکارهــــــای عمومی

General Solutions
آیکون سرویس ابر عمومی
ابــــــــر عمومی
Public Cloud

ابر عمومی یک سرویس ابری است که توسط ابر «زس» به کاربران ارائه می‌شود و جایگزینی برای معماری سنتی فناوری اطلاعات در داخل مجموعه‌هاست.

آیکون سرویس ابر خصوصی
ابــــــــر خصوصی
Private Cloud

ابر خصوصی یک راهکار ابری است که منحصراً به یک سازمان ارائه می‌شود و آن سازمان می‌تواند مزایای محاسبات ابری را بر روی زیر-ساخت‌های داخلی خود تجربه کند.

آیکون سرویس ابر ترکیبی
ابـــــــر ترکیبی
Hybrid Cloud

ابر ترکیبی به یک محیط محاسباتی، ذخیره‌سازی و خدمات مختلط اشاره دارد که از سرویس‌های ابری خصوصی و ابر عمومی تشکیل شده است.

سرویس مهاجرت ابری ابر زس

مهاجرت ابری
Cloud Migration

امروز سؤال این نیست که می‌خواهید به فضای ابری مهاجرت کنید یا خیر! بلکه سؤال اصلی این است که چگونه و با چه سرعتی این کار را انجام خواهید داد تا از رقبا و روند پیشرفت سریع این تکنولوژی در جهان عقب نمانید!

کاتالوگ سرویس‌های مدیریت شده ابر زَس

کاتالوگ جامع ابر زَس

در کاتالوگ، درباره ابر زَس و سرویس‌های آن بیشتر بخوانید.

ماجراجویی در ابر‌ها
راهنمای سطوح ارائه خدمات سرویس ابری ابر زس
دسترسی سریع راهنمای سطوح ارائه خدمات

کلیه مشتریان (حقیقی و حقوقی) ابر زس، می‌‌بایست از «شرایط و ضوابط استفاده از خدمات ابری» اطلاع داشته و شرایط مذکور را به ‌طور کامل مورد قبول و پذیرش خود قرار دهند. شرایط استفاده از خدمات در ابر زس مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد

معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی
اینستاگرام معرفی اپلیکشن‌های کاربردی - قسمت دوم

همه می دانیم که سهم گوشی های هوشمند، کامپیوترها و اینترنت در ساعات یک روز ما چقدر تعیین کننده است. با استفاده بهینه‌تر از این ابزارهای هوشمند، می‌توانیم اثربخشی بهتری را در عادت‌های خود و زمانی که برایشان می‌گذاریم تجربه کنیم.

تفاوت VPS و VDS
وبلاگ تفاوت VPS و VDS

صاحبان کسب‌وکارها همیشه به دنبال راهی برای افزایش زیرساخت و بستر مناسب برای گسترش خدمات و مشتریان خود هستند. یکی از کلیدی ترین زیرساخت های لازم، زیرساخت های فنی هستند. البته تامین این زیرساخت‌ها برای بسیاری از کسب‌وکارها به صرفه نبوده و گزینه استفاده از خدمات شرکت های ارائه دهنده خدمات ابری به وجود می‌آید. جایی که کسب‌وکارها را نیازمند می‌کند تا تفاوت VPS و VDS را به طور کامل بدانند.

دانستنی‌های سرویس ابری
اینستاگرام دانستنی‌های کلود

رایانش ابر درباره نحوه انجام پردازش هاست، نه جایی که پردازش انجام می‌دهید». شاید مهم‌ترین مزیت استفاده از تکنولوژی ابری، عدم نیاز به حضور در مکانی خاص یا استفاده از ابزارهایی مشخص برای برقراری ارتباطات باشد.

نحوه کاهش زمان پاسخگویی سرور در سرویس ابری
وبلاگ کاهش زمان پاسخگویی سرور

یکی از عواملی که بر تجربه کاربر از مراجعه به سایت تاثیرگذار است، مدت زمان بارگذاری سایت و پاسخ سرور است. با توجه به اینکه افراد برای انجام تمام امور روزمره خود از روش‌های آنلاین استفاده می‌کنند، عاملی که می‌تواند در این بازار مزیت اصلی برای رقابت محسوب شود، سرعت پاسخ‌دهی بالای یک سایت است. ابر زس در این مقاله سعی دارد عواملی که بر سرعت سایت تاثیرگذار هستند و راه‌های کاهش زمان پاسخگویی سرور را اطلاع دهد.

معرفی بهترین دوره‌های آنلاین رایانش ابری
اینستاگرام معرفی بهترین دوره‌های آنلاین

با توجه به نتایج جستجو در گوگل، تصمیم‌گیری در مورد یک دوره خاص کار سختی است. اگر مایل به یادگیری کلود هستید و به تازگی «رایانش ابری» را در گوگل جستجو کرده‌اید از دیدن تعداد زیادی موسسه آموزشی که دوره‌هایی در این زمنه ارائه میددهند غافلگیر خواهید شد.

دیتابیس ابری چیست؟
وبلاگ دیتابیس ابری چیست و چه کاربردی دارد

در سال‌های گذشته تکنولوژی ابری با استقبال بسیار زیادی مواجه شده‌است و از آن در زمینه‌های مختلف ایجاد سرور، گیمینگ و اجرای نرم افزارهای مختلف استفاده می‌شود. یکی از نمونه‌های استفاده از یارانش ابری، دیتابیس ابری است. در این مقاله به صورت ساده دیتاسنتر ابری را توضیح داده‌ایم و مزیت‌ها و چالش‌های آن را بیان کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

راهنمای محصولات ابر زس
دسترسی سریع راهنمای محصولات

با استفاده از راهنمای محصولات می توانید به راحتی شروع به استفاده از محصولات ابر زس نمایید و اگر در حین استفاده از خدمات ابر زس، سوالی داشتید به راحتی سوال خود را برطرف کنید.