photo
1399-06-10

منابع زس هیچ‌وقت تموم نمیشه!

در طول چندسالی که از سرویس‌دهی ابر زس می‌گذرد، در هیچ زمانی نرخ مهاجرت کسب و کارها از زیرساخت‌های سنتی به ابر، به اندازه الان نبوده است؛ بطوری‌که بسیاری از سازمان‌های بزرگی که تا پیش از این برای استفاده از خدمات ابری مقاومت داشتند، اکنون در لیست مشتریان ابری زس قرار دارند. با مشاهده این روند تصمیم گرفتیم که تجربه بهتری برای دسترسی کاربران به استخری از منابع ایجاد کنیم. ظرفیت منابع اضافه شده در این مرحله بیش از 10 برابر منابع ابری قبلی زیر پوشش ابر زس است. برای این کار، با صرف هزینه‌های قابل توجه، بهترین و به روزترین سخت‌افزارهای روز دنیا را خریداری کردیم تا با استفاده از آنها بتوانیم نیازهای فزاینده مشتریان خود را پاسخگو باشیم. علاوه بر این، با افزایش منابع و تعدد دیتاسنترها، امکان ارائه سرویس بازیابی از حادثه را برای مشتریان خود فعال کرده‌ایم تا بتوانیم ضریب اطمینان در استفاده از خدمات ابری و حفاظت داده‌ها را به حداکثر برسانیم. در این افزایش مقیاس، علاوه بر افزایش ظرفیت مراکز داده قبلی، دو دیتاسنتر جدید نیز به جمع مراکز داده تحت پوشش ابر زس افزوده شد.
امید داریم که با این افزایش مقیاس، بتوانیم تجربه کاربری بهتری برای مشتریان خود ایجاد کنیم. همچنین نیاز گستره وسیع‌تری از سازمان‌ها و کسب و کارها را پوشش دهیم. مدیران سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی، مدیران استارتاپ‌ها، متخصصین فنی، دانشجویان و کاربران حرفه‌ای، بیش از پیش می‌توانند با استفاده از ابر زس، هزینه‌های خود را بهینه کرده و از قابلیت‌های خدمات ابری استفاده کنند.
ارائه خدمات آزمایشی سکوی ابری، گسترش دیتاسنترهای ابری تحت پوشش به استان‌های متعدد، بهبود کیفی خدمات و بالا بردن گزینه‌های پیش روی مشتریان از برنامه‌های کوتاه مدت ابر زس است و در برنامه بلندمدت خود، اهداف بزرگی داریم.