photo
1399-05-21

در هر شرایطی، به مسیر خود ادامه می‌دهیم!

در روزهای سخت کرونایی که از گوشه و کنار ایران و جهان، اخبار مختلفی از شکست کسب و کارها و بی نتیجه ماندن توافق‌ها شنیده می‌شود، ما باز هم توانستیم در مسیر پیشرفت خود گام برداریم. بعد از طی کردن 3 سال پیاپی با افزایش سالیانه 1500 درصدی تعداد مشتریان و رشد درآمد سالیانه 1000 درصدی، موفق شدیم باز هم ابر زس را یه یک استارتاپ جذاب و هیجان انگیز برای سرمایه‌گذاران تبدیل کنیم.
هسته اولیه ابر زس را گروهی از دانشجویان و جوانان مستعد و علاقمند به کسب دانش و تجربه در سال 93 تشکیل دادند. پس از سه سال، افزایش مقیاس مشتریان و سرازیر شدن حجم بالای نیازهای کسب و کارها به این نتیجه رسیدیم که حضور یک سرمایه گذار که علاوه بر منابع مالی، تجربیات خود را به تیم منتقل کند، روند رشد را تسریع خواهد کرد. برای رسیدن به این هدف، در سال 96 مرحله اول جذب سرمایه را انجام دادیم. در دو سال پس از آن با منابع وارد شده به شرکت، توانستیم رشدی فراتر از حد انتظار داشته باشیم. موفقیت در دستیابی به اهداف باعث شد در سال 98 وارد فاز جذب سرمایه در مرحله دوم شویم. این مهم در ابتدای امسال، با حمایت و مشارکت سرمایه‌گذار مرحله اول زس و بررسی پیشنهادات متعدد و مذاکرات سنگین به تحقق پیوست.
ورود سرمایه جدید، تزریق تجربیات گرانبهای سرمایه‌گذاران به تیم جوان ما و حمایت‌های آنها، انگیزه‌ای مضاعف برای رسیدن به اهدافمان در زس ایجاد کرده است و با روحیه‌ای دوچندان، همه تلاشمان را خواهیم کرد تا در سال‌های پیش رو، رشدی فراتر از قبل را تجربه کنیم. هدف ما تا پایان سال، علاوه بر ارتقاء زیرساخت و تجربه مشتری، رشد ۲۰ برابری تعداد مشتریان و ۱۵ برابری درآمد است. با تعریف رسالت خود که پاسخگویی به نیازهای فزاینده مشتریان در دنیای امروز است، مصمم هستیم که رویاهای دست نیافتنی را به واقعیت تبدیل کنیم.