photo
1399-03-31

Google Cloud VMware Engine منتشر شد: با شتاب به ابر مهاجرت کنید

تعداد زیادی از شرکت های IT توسط تکنولوژی های vmware بصورت بنیادین احاطه شده اند که این شرکت ها مشتاق هستند محیط های VMware خود را در ابر پیاده کنند تا به سرعت از خدمات ابری بهره مند شوند.
در تابستان گذشته شرکت گوگل اعلام کرد که از کاربرانی که نیاز به اجرای VMware روی Google Cloud دارند پشتیبانی خواهد کرد، همچنین از آن زمان این سرویس پیشرفت قابل توجهی داشته است.
شرکت گوگل در پاییز CloudSimple را معرفی کرد تا یک راه حل کاملاً یکپارچه مبتنی بر VMware را به مشتریان ارائه دهد، و امروز گوگل مفتخر است که یک نقطه عطف مهم دیگر را ارائه می دهد - Google Cloud VMware Engine.
این سرویس یک پشته از vmware cloud کاملا مدیریت شده برای مهاجرت به ابر را در یک محیط اختصاصی مجرب و زیرساخت قابل اعتماد جهت پشتیبانی پروژه با حجم کار بالا روی ابر گوگل ارائه می دهد. با استفاده از این سرویس می توانید با اتصال به یک محیط اختصاصی VMware به طور مستقیم از طریق Google Cloud Console ، بارهای کاری خود را در چند دقیقه به Google Cloud گسترش دهید.

این امر به شما این امکان را می دهد بدون هزینه یا پیچیدگی، به یک ابر یکپارچه مهاجرت کرده و بارهای کاری را بطور مداوم با محیط داخلی خود اجرا و مدیریت کنید. با اجرای بارهای کاری VMware خود در Google Cloud ، ضمن بهره مند شدن از مقیاس پذیری، بارهای عملیاتی خود را کاهش می دهید و با ابزارها، خط مشی ها و فرآیندهای موجود، پیوستگی خود را حفظ می کنید.

شما می توانید با ایجاد یک محیط VMware SDDC در Google Cloud در عرض چند دقیقه، نیازهای تجاری خود را به سرعت برآورده کنید، و این امکان را برای شما فراهم می کند تا برنامه های کاربردی مهم را برحسب تقاضا مقیاس دهید. این سرویس، VMware Cloud Verified است. بالاترین سطح اعتبارسنجی برای سرویس های ابری مبتنی برVMware ، برای کمک به سازگاری و استمرار عملیاتی در محیط های ابری می باشد.

منبع خبر