XaaS Cloud Computing Loading ...
X
درخواست شما ثبت شد

درخواست شما با موفقیت ثبت شد. گروه پشتیبانی ما درخواست شما را بررسی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

داستان موفقیت ما

همکاری استراتژیک با شرکت های برتر IT

همکاری راهبردی با گروه شرکت‌های پارس آنلاین و تکرار تجربه‌ی دلنشین راه‌اندازی بستر ابری مناسب با قابلیت سرویس‌دهی عمومی از جمله‌ی اقداماتی است که XaaS به منظور توسعه خدمات ابری در ایران و همچنین افزایش دسترس‌پذیری همگان به خدمات متنوع ابری فراهم آورده است. خدمات ابری پارس آنلاین مبتنی بر راهکار جامع ابری XaaS بوده و از پشتیبانی نیروهای متخصص داخلی XaaS بهره می‌برد.

پیشگامی در پیاده‌سازی خدمات

با توسعه خدمات XaaS بر بستر مرکز داده پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در سال 1393، برای نخستین بار نیازمندی‌های سخت‌افزاری پروژه‌های یک سازمان داخلی بر اساس فناوری‌های ابری تامین شده است. بهینگی در استفاده از تجهیزات، سرعت و چابکی در تخصیص و آزادسازی منابع و قدرت پردازشی بالا به هنگام نیاز از مزایایی بوده که بکارگیری این فناوری برای پروژه‌ها و طرح‌های داخلی پژوهشگاه به همراه داشته است.

پیاده‌سازی طرح‌های ملی

موتور جستجوی بومی یکی از طرح‌های کلان ملی است که با هدف گسترش خدمات برخط ارائه شده به کاربران داخلی و افزایش سهم محتواهای فارسی بر روی شبکه جهانی اینترنت پیاده‌سازی شده است و زمینه‌‌ساز ارائه خدمات محتوایی متنوع توسط شرکت‌های مختلف بوده است. فضای ذخیره‌سازی برای حجم عظیم اطلاعات، توان پردازشی بالا و تحلیل داده‌های جمع‌آوری شده از جمله نیازهای ارائه‌دهندگان خدمات بر این بستر است که استفاده از خدمات ابری، این قابلیت‌ها را علاوه بر افزایش کیفیت و سرعت خدمات ارائه شده به همراه می‌آورد. خدمات ابری XaaS این افتخار را دارد که با ارائه سرویس ابری به موتور جستجوی ملی، نقشی موثر در دستیابی به اهداف طرح این ملی ایفا می‌کند.

نخستین ابر یکپارچه در ایران

راه‌اندازی ابر و اتصال آن در مراکز داده استانی، موفقیتی بود که برای نخستین بار توسط خدمات ابری XaaS در داخل کشور انجام شده است. با پیاده‌سازی این فناوری، تاکنون سه مرکز داده در سه استان مختلف کشور ابری به یکدیگر متصل شده‌اند و امکان مدیریت، کنترل و مانیتورینگ یکپارچه مرکزی تمامی منابع مستقر در هر سه مرکز داده از طریق شبکه ارتباطی فراهم شده است.