زس، ابری برای تحقق رویاها

بهترین تفریح، کار است.

همه ما دوست داریم جایی کار کنیم که محیطش سرزنده و پویا باشه و خبری از بوروکراسی‌های خشک و کسل‌کننده رایج تو فضاهای کاری دولتی و بعضا خصوصی نباشه. به عبارتی این خود بچه‌ها هستن که محیط شرکت رو متناسب با تفکرات و نیازهاشون شکل میدن.


بستر مناسب

بستری فراهم باشه که بتونیم از تمام پتانسیل‌هامون به نحو احسن استفاده کنیم. هر روز مثل روزای قبل نباشه؛ حس کنیم هم خودمون پیشرفت میکنیم و هم نقش تاثیرگذاری در رشد مجموعه و کشورمون داریم.


جو دوستانه

در محیط بیش از همکاری، دوستی اهمیت داشته باشه و زمانی که مشکلی داریم دوستامون به کمکمون بیان و در عین حال هرکسی هم تمام تلاششو میکنه تا باعث ترقی دوستانش بشه؛ به عبارتی: یکی برای همه، همه برای یکی.


خلاصه اینکه "ابر زس" باشه!

قرار نباشه صبح تا شب ماشین‌وار کار کنیم و در عوض به عنوان یک انسان، فضایی برای آرامش جسم و روح داشته باشیم.


بزن بریم زس!

ابر زس یه مجموعه دانش بنیانه که از شش سال پیش فعالیتش رو تو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان استارتاپ شروع کرد و پس از گذر از فراز و نشیب‌های زیاد، کارنامه درخشانی رو برای خودش ایجاد کرده. در حال حاضر، زس بزرگ‌ترین زیرساخت ابری و بیشترین تنوع سرویس‌های ابری رو در ایران داره. این امر محقق نشده مگر از طریق ایجاد یک محیط دوستانه، صمیمی و پویا. و این هم به نوبه خودش مانع از مهاجرت تعدادی از دوست‌ها و همکارهای نخبه‌مون شده.


خانواده زس

حضور همین نخبه‌ها در خانواده‌ زس باعث ایجاد سرویس‌هایی با کیفیت جهانی شده و از این بابت بسیار خوشحالیم و به خود می‌بالیم. روزمرگی و خستگی داخل زس معنایی نداره، چون هر کدوم از بچه ها کاری رو انجام میدن که عاشقش هستن.


دعوت به همکاری

اگر تو هم رویای بزرگی داری و همیشه دنبال ارتقای جایگاه ایران و جوونای ایرانی هستی، پس دست به کار شو و رزومه‌ات رو به jobs@xaas.ir بفرست که زس خیلی کارای بزرگی داره که باید به کمک تو انجام بده.