ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم.
اطلاعات بیشتر

سرور ابری ➕ سرویس مدیریت شده

سرور ابری ➕ سرویس مدیریت شده

سرویس‌های مدیریت شده ابر زس را هدیه بگیرید

سرویس‌های مدیریت شده (Managed Services) ابر زس

اگر در نصب و راه‌اندازی سامانه‌هایی که می‌خواهید راه‌انداری کنید، دچار مشکل شده‌اید، متخصصین ما در ابر زس شما را در حداقل زمان یاری خواهند نمود. ابر زس، شما را در نگهداری سرویس‌های‌تان به صورت 24x7 همراهی خواهد کرد. ما می‌توانیم مدیریت سرویس‌های شما را برای‌تان انجام داده و شما را برای رسیدن به اهداف‌تان کمک کنیم. 

managed services

در صورت تمایل به استفاده از این خدمات، اطلاعات فرم در انتهای صفحه را تکمیل نموده و درخواست خود را ارسال نمایید. تیم متخصص مدیریت سرویس ابر زس، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.‎

 

 

 

سرویس های توسعه دهنده نرم افزار

توسعه نرم افزار از پرطرفدارترین حوزه‌ها در میان کسب و کارها است. اگر جزو صاحبان شرکت‌های نرم افزاری هستید، در یک تیم استارتاپی عضو هستید و یا پروژه نرم افزاری در دست دارید، این سرویس برای شما طراحی شده است و تمام نیازهای شما را پوشش می‌دهد. در این سرویس، با توجه به زبان برنامه نویسی که انتخاب کرده‌اید، پکیج‌های مورد نیاز شما جمع آوری شده است و یک سرور آماده برای برنامه نویسی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تامین سرور ابری و مدیریت سرویس‌های مورد نیاز خود را به ابر زس بسپارید

پکیج توسعه نرم افزار

خرید منیج سرویس

 

 

 

 

سرویس های مدیریت آموزش آنلاین

با استفاده از سرویس «مدیریت آموزش آنلاین» می‌توانید کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی خود را با بهترین کیفیت و بیشترین امکانات برگزار کنید. اگر جزو مدیران مدارس هستید و یا کسب و کار شما در حوزه آموزش فعالیت دارد، این سرویس برای شما طراحی شده و تمام نیازهای شما را پاسخ می‌دهد.

تامین زیر ساخت و مدیریت سرویس های مورد نیاز خود را به ابر زس بسپارید

پکیج آموزش آنلاین

خرید منیج سرویس

 

 

 

 

سرویس های مدیریت محتوای وبسایت

سیستم‌های مدیریت محتوا یا همان cmsها به منظور مدیریت محتوای وبسایت طراحی شده‌اند تا افراد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بتوانند صفحات و پست‌های وبسایت خود را مدیریت کنند. اگر ایده‌ای برای  راه اندازی کسب وکار در سر دارید، برای معرفی کسب و کار خود نیازمند یک وبسایت هستید، این سرویس برای شما طراحی شده است.

تامین سرور ابری و مدیریت سرویس های مورد نیاز خود را به ابر زس بسپارید

                       سیستم های مدیریت محتوا

خرید منیج سرویس

 

 

 

 

سرویس های سازمانی

با توسعه کسب‌وکارها در سال‌های گذشته، اهمیت استفاده از نرم افزارهای سازمانی بسیار پر رنگ شده است به طوری که تقریبا همه سازمان‌ها و شرکت‌ها نیازمند ابزارهایی برای مدیریت ارتباطات درون سازمانی، مدیریت وضایف و پروژه‌ها، ایمیل سازمانی و فعالیت‌های از این دست هستند. این سرویس، این دسته از نیازمندی‌های شما را پاسخ می‌دهد.

تامین سرور ابری و مدیریت سرویس های مورد نیاز خود را به ابر زس بسپارید

سرویس های سازمانی

خرید منیج سرویس

 

 

 

 

سرویس بکاپ گیری خودکار

به کمک این سرویس  شما می‌توانید بکاپ‌گیری خودکار برنامه‌ریزی کنید و فایل‌های بکاپ را مدیریت کنید. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی  شما میتوانید با راه اندازی سیستم پشتیبان گیری خودکار همیشه از اطلاعات خود در ساعات و زمان‌های تعریف شده فایل پشتیبان داشته باشید باشید.

تامین سرور ابری و مدیریت سرویس‌های مورد نیاز خود را به ابر زس بسپارید

منیج سرویس

با ما در تماس باشید
...
...