XaaS Cloud Computing Loading ...
X
درخواست شما ثبت شد

درخواست شما با موفقیت ثبت شد. گروه پشتیبانی ما درخواست شما را بررسی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

راهنمای استفاده از swift توسط Amazon S3 API

برای استفاده از Amazon S3 API ابتدا می بایست فایل S3curl را دانلود نماییم. اجرای این فایل خط فرمان S3 client را در اختیار ما قرار می دهد و می توانیم توسط آن درخواست های API خود را به سرور ارسال نماییم. این فایل از سایت amazon قابل دسترسی می باشد، اما با توجه به این که برای اتصال به سرور XaaS می بایست endpoint را به آدرس سرور XaaS تغییر دهیم (بصورت پیش فرض آدرس سرور Amazon در این فایل قرار دارد) واحد فنی XaaS این فایل را آماده کرده است. فایل مذکور از این لینک قابل دسترس می باشد.

در این پوشه به همراه فایل S3curl.pl یک فایل README قرار دارد که راهنمای جامعی برای استفاده از دستورات S3curl می باشد.


پس از دانلود فایل، برای اتصال به زیرساخت XaaS نیاز به ابزاری به منظور احراز اصالت داریم. در ادبیات S3 این ابزار در اختیار داشتن دو پارامتر " EC2 Access Key" و "EC2 Secret Key" می باشد. این دو پارامتر را می توان مشابه username و password در سایر سیستم ها در نظر گرفت. برای دریافت پارامترهای احراز اصالت خود کافی است با واحد پشتیبانی XaaS تماس حاصل نمایید.

اکنون تمام ابزارها برای دسترسی به زیرساخت ابری XaaS توسط Amazon S3 API فراهم است. به منظور تست کافی است تعدادی فایل در object storage خود بسازید و با دستور زیر لیست آن ها را مشاهده نمایید:

./s3curl.pl --id "EC2 Access Key" --key "EC2 Secret Key" http://360.xaas.ir:8080/

با توجه به این که Amazon S3 API در زیرساخت ابری XaaS مطابق استانداردهای آمازون طراحی گردیده است، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی استفاده از دستورات می توانید به این مجموعه راهنماها مراجعه نمایید.