X
درخواست شما ثبت شد

درخواست شما با موفقیت ثبت شد. گروه پشتیبانی ما درخواست شما را بررسی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

مشتریان ما

ما به مشتریانمان در تمام کسب و کارها کمک می‌کنیم زیرساخت خود را انعطاف‌پذیر کنند تا با هزینه کمتر کار بیشتری انجام دهند.

مشتریان XaaS

مرکز داده استان تهران

به منظور ایجاد چابکی و انعطاف­پذیری در ایجاد منابع در مرکز تحقیقات مخابرات جهت برطرف نمودن نیاز پروژه­ها، XaaS سرویس ابری خود را در زادگاه خویش به بهترین نحو ارائه می­نماید.

< اطلاعات بیشتر

پیگیر

پیگیر یک نرافزار ردیاب آن لاین است یا به عبارتی دیگر نرم­افزار به عنوان سرویس (SaaS) که XaaS زیرساخت ابری را برای ارائه آن روی اینترنت فراهم نموده است.

مشاهده وب‌سایت

آزمایشگاه موتور جستجو (SE Lab)

آزمایشگاه موتور جستجو یک آزمایشگاه تحقیقاتی در مرکز تحقیقات مخابرات است که ابر اختصاصی مورد نیازشان توسط XaaS راه‌­اندازی شده است. این سرویس به منظور برآورده نمودن نیاز محاسباتی و ذخیره­سازی وسیع اطلاعات کاری این آزمایشگاه ارائه گردیده است.

تضمین

تضمین یک بازار برنامه آنلاین بوده که خدمات فناوری اطلاعات سازمانی ارائه می­نماید. به دلیل نیاز تضمین به سرورهای پر سرعت و قابل اطمینان ابری، سرویس سرور مجازی اختصاصی XaaS به همراه پشتیبانی کامل به ایشان ارائه می­گردد.

مشاهده وب‌سایت

زروان

به منظور نظارت آن­لاین و ورود به سیستم، شرکت زروان از خدمات دیتاسنتر ابری XaaS استفاده می­نماید.

مشاهده وب‌سایت

سازمان فناوری اطلاعات ایران

سرویس دیتاسنتر ابری XaaS به جهت برآورده نمودن نیاز این سازمان ارائه شده است.

مشاهده وب‌سایت

مرکز داده استان کرمان

به منظور ایجاد چابکی و انعطاف­پذیری در ایجاد منابع در مرکز داده استان کرمان جهت برطرف نمودن نیاز پروژه­ها، XaaS سرویس ابری خود را در زادگاه خویش به بهترین نحو ارائه می­نماید.

< اطلاعات بیشتر

دانشگاه تهران

دانشگاه تهران از خدمات کلان داده ابریXaaS به منظور بهره­گیری برای HPC یا ابَررایانش و تحلیل کلان داده­های خود استفاده می­نماید. XaaS حجم زیادی منابع محاسباتی و ذخیره­سازی اطلاعات را برای ایشان فراهم نموده است.

مشاهده وب‌سایت

IOT یا اینترنت اشیاء

IOT به سرویس ابری کاملا در دسترس و مطمئن نیاز داشت که با فراهم نمودن محدوده وسیعی از خدمات ابری از جانب XaaS این نیاز برطرف گردید.

مشاهده وب‌سایت

نیوزهاب

نیوزهاب یک سرویس خبررسانی عمومی شناخته شده است که از خدمات ابر مجازی اختصاصی و پشتیبانی کامل XaaS بهره می­گیرد.

مشاهده وب‌سایت
FOSS

درگاه جامعه نرم‌افزارهای آزاد/متن‌باز

FOSS یا Free Open Source Software یک واسط باز یرای جامعه اپن سورس ایران است که XaaS سرورهای مجازی اختصاصی چندگانه و پشتیبانی کامل برای آنها تدارک دیده است.

فرالاجیک

فرالاجیک یک شرکت ارائه خدمات سخت­افزاریست که سرور مجازی اختصاصی و خدمات پشتیبانی را از XaaS دریافت می­نماید.

مشاهده وب‌سایت

فناوری اطلاعات فافا

فافا شرکت ارائه خدمات قطعات و سیستم­های سخت­افزاری در شیراز است که از خدمات ابر عمومی و پشتیبانی XaaS بهره می­گیرد.

مشاهده وب‌سایت

شبکه زنان دانشمند جهان اسلام

شبکه زنان دانشمند جهان اسلام مجموعه­ای از زنان دانشمند و متخصص است که در زمینه­های مختلف علمی به تحقیقات می­پردازند. XaaS سرورهای چندگانه مجازی اختصاصی بر روی بستر ابر و خدمات فنی و پشتیبانی به ایشان ارائه می­نماید.

مشاهده وب‌سایت

بیمارستان کوثر شیراز

بیمارستان کوثر یک مرکز پزشکی و سلامت برجسته در شیراز است که از خدمات ابر عمومی به منظور بهره­گیری در خدمات بهداشت و سلامت خود استفاده می­نماید.

مشاهده وب‌سایت

جامعه آزاد رایانش ابری

جامعه آزاد رایانش ابری یا OCCC از سرویس ابر عمومی XaaS برای توسعه مدیریت خدمات جامعه خود بهره می­برد.

مشاهده وب‌سایت

ترگمان

ترگمان یک سرویس شناخته شده مترجم آن­لاین است که از ابر عمومی XaaS برای گسترش ظرفیت ذخیره­سازی و محاسباتی خود استفاده می­نماید.

مشاهده وب‌سایت
NabPlan

طرح توسعه و به کارگیری نرم‌افزار‌های بومی

این طرح یک طرح داخلی برای توسعه نرم­افزارهای اپن سورس بوده و از سرور مجازی اختصاصی و خدمات فنی و پشتیبانی XaaS استفاده می­نماید.

مشاهده وب‌سایت

AppSi.ir

AppSi فراهم­کننده واسط برنامه کاربری نقشه برای ارائه خدمات پیک موتوری در تهران است که XaaS سرورهای چندگانه مجازی اختصاصی و پشتیبانی فنی به ایشان ارائه می­نماید.

مرکز داده شیراز

به منظور ایجاد چابکی و انعطاف­پذیری در ایجاد منابع در مرکز داده استان شیراز جهت برطرف نمودن نیاز پروژه­ها، XaaS سرویس ابری خود را در زادگاه خویش به بهترین نحو ارائه می­نماید.

< اطلاعات بیشتر

واژه‌یاب

به منظور ایجاد چابکی و انعطاف­پذیری در ایجاد منابع در مرکز داده استان شیراز جهت برطرف نمودن نیاز پروژه­ها، XaaS سرویس ابری خود را در زادگاه خویش به بهترین نحو ارائه می­نماید.

< اطلاعات بیشتر

هماپلاس

شرکت فعال در زمینه های یادگیری ماشین و اتوماسیون سامانه ها. ارائه دهنده ی طیف متنوعی از محصولات مانند کلان داده، داده کاوی و یاد گیری ماشین، هوش تجاری، تحلیل رسانه های اجتماعی و پردازش زبان طبیعی می باشد.

جمع سپاری از پروژه های SE Lab

با هدف اصلي بررسي و ارزيابي خدمات توسعه داده شده در «طرح جويشگر بومي» ايجاد گرديده است. با توجه به آنكه بسياري از ارزيابي‏‌هاي مورد نظر آزمايشگاه، بايد به صورت انساني و با همكاري جمعي افراد مختلف در سطح جامعه صورت پذيرند، اين وب‏سايت بدين منظور و به عنوان «بستر جمع‌‏سپاري» آزمايشگاه تهيه گرديده است.

شرکت آرمان رایان شریف

فعال در زمینه های هوش تجاری، داده کاوی، تحلیل زبانی و ساختاری متون فارسی و خوشه مبنی مطالب در زبان فرسی با رویکرد رایانش ابری و کلان داده.

پارک علم و فناوری

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور بهره مندی از زیر ساخت ابری بومی و امن برای پیشبرد اهداف علمی و آموزشی خود از زیرساخت گسترده ی ابر XaaS بهره میبرد.

ســـینا: سامانه یکپارچه نوبت‌دهی آنلاین

سامانه یکپارچه نوبت‌دهی آنلاین (سینا) سامانه‌ای برای نوبت‌دهی پزشکان در مطب‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS است که بر بستر رایانش ابری XaaS پیاده‌سازی شده است.