X
درخواست شما ثبت شد

درخواست شما با موفقیت ثبت شد. گروه پشتیبانی ما درخواست شما را بررسی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

تامین بستر پردازش سريع و پيشرفته خود را به ما بسپاريد

در ادامه خدمات پشتیبانی ما را مشاهده کنید

سرویس زیرساخت ابری کلان‌داده XaaS چیست؟

ذخیره‌سازی، طبقه‌بندی، مدیریت و پردازش سریع داده‌ها یکی از پیش‌شرط‌های تحلیل داده‌های عظیم است و این نیاز بطور جدی در گسترش راهکارهای رایانش ابری مورد توجه قرار گرفته است. ما نیز برآنیم تا با ارائه خدمات ابری پیشرفته پاسخگوی نیاز روبه‌رشد داخلی به بسترهای تحلیل داده‌های عظیم باشیم. سرویس زیرساخت کلان داده XaaS می‌تواند با اجرای درخواست‌های ارسالی بر روی محیط‌های توزیع شده، نتایج تحلیل شده را به سرعت ارائه ‌کند و حوزه‌های مختلف را از مزایای بکارگیری نتایج تحلیلی حاصل شده منتفع سازد

ويژگی‌های اصلی سرویس کلان داده ما

بکارگیری تجهیزات ویژه برای تحلیل‌های پیچیده

انعطاف‌پذیری در تخصیص منابع دریافتی

دسترسی به حجم عظیمی از منابع پردازشی و ذخیره‌سازی

تنها به میزان استفاده خود، هزینه پرداخت کنید

< اطلاعات بیشتر

تنها به میزان استفاده خود، هزینه پرداخت کنید

بیش از این با پرداخت حق اشتراک ثابت، هزینه عملیاتی خود را افزایش ندهیداستفاده از مدل Pay as you go یا پرداخت به ازاء استفاده یکی از ابزارهایی است که به ما برای جلب رضایت شما کمک می‌کند. با این شیوه ما می‌توانیم خدماتی با هزینه پایین‌تر و کاربرد بهتر به شما ارائه دهیم. در این روش، هزینه پرداختی شما تنها در ازاء ساعت‌هایی خواهد بود که ماشین‌های مجازی شما روشن است. علاوه بر این می‌توانید سطح سرویس خود را بر اساس نیاز متوسط در بازه طولانی مدت تعیین کنید و هر زمان که به منابعی بیشتر از مقادیر تخصیص داده شده نیاز داشتید، تنها با ارسال یک درخواست به مقادیر مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

زیرساخت‌ مقیاس‌پذیر تحلیل‌های کلان داده

حجم بالای منابع موردنیاز در تحلیل‌ داده‌های حجیم و هزینه‌های زیاد نصب و راه‌اندازی تجهیزات، انگیزه استفاده از راهکارهای پردازشی سریع و پیچیده را به شدت کاهش داده است. درحالی‌که شما به راحتی می‌توانید با استفاده از سرویس کلان داده XaaS، تنها با ارسال یک درخواست به سطح منابع دلخواهتان حتی برای یک بازه زمانی کوتاه دسترسی داشته باشید و در طول زمان دریافت سرویس، میزان منابع را متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید.